Barack Obama rozgadał się na temat córek w talk-show. „Sasha to mini matka, a ja boję się Michelle”. A Malia?

Michell i Barack Obama z córkami

Michell i Barack Obama z córkami

Barack Obama w wywiadzie z Jimmym Kimmelem zdradził pewne sekrety ze swojego małżeństwa z Michelle. Takich rewelacji nikt się chyba nie spodziewał.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama dał się poznać jako poważny dyplomata, ale ma też bardzo ludzką twarz. Jego szeroki uśmiech, szczerość i miłość, którą darzy swoją rodzinę, to coś niesamowitego. Już od 28 lat jest mężem nie mniej charyzmatycznej i kochanej przez Amerykanów Michelle Obamy. Są rodzicami dorosłych już córek, 22-letniej Malii i 19-letniej Saszy.

Jako była już głowa państwa, Obama jest nadal rozrywany i grafik ma zapełniony po same brzegi. Pojawił się jednak w słynnym talk-show Kimmela i zdradził pewne sekrety rodzinne, o których do tej pory nikt nie wiedział.

Jakie sekrety zdradził Barack Obama Jimmyemu Kimmelowi?

Barack był gościem Jimmy Kimmel Live, aby promować swoją nową 700-stronicową książkę, Ziemia obiecana, i ujawnił między innymi, że jego dzieci nie są zainteresowane jej czytaniem.

Ich podejście jest takie: „Mamy lepsze rzeczy do roboty niż czytanie twoich nudnych tyrad i zachwytów ”- powiedział, po czym dodał: „Obiecały, że w pewnym momencie to zrobią”.

Następnie przyznał, że przeczytanie jego ostatniego dzieła zajęło im całą dekadę. Podzielił się także zabawną historią o planach swoich córek, aby odwiedzić zoo incognito, gdy jeszcze był prezydentem. Rodzeństwo opracowało plan, w którym ich tata używał pseudonimu Johnny McJohnjohn i mówił wysokim głosem. Ale kiedy Malia i Sasza podzieliły się tym pomysłem z mamą, to wyjaśniła im, dlaczego to nigdy nie zadziała.

Jedynym sposobem, w jaki tatuś może się przebrać, jest operacja uszu – miała powiedziać.

Barack śmiał się, że w zasadzie to nawet poczuł się urażony. Jednak największym zaskoczeniem było to, kiedy Obama wyznał, że boi się swojej żony i młodszej córki.

Powodem jest to, że Sasha to mini matka, a ja boję się Michelle – powiedział z uśmiechem – A Sasha, ma zasadniczo taki sam wygląd i takie samo nastawienie.

Jednak jego druga córka, Malia, idzie raczej w jego ślady.

Malia bardziej przypomina mnie temperamentem – ujawnił Barack – Nazywamy się„ Długimi Twarzami ”, ponieważ twarz [Malii] jest bardziej podobna do mojej, a„ Okrągłe Twarze ”to Michelle i Sasha – wyjaśnił.

Następnie dodał:

Okrągłe Twarze to zaciekłe plemię. My jesteśmy jak wegetarianie, zbieracze, a oni są łowcami. Staramy się zachować z nimi pokój… Generalnie tak właśnie w moim domu sobie żartuję.

Może i Barack Obama był głową Stanów Zjednoczonych, ale jak widać, w jego domu rządzi ktoś inny. Trzeba przyznać, że byłemu prezydentowi nie brakuje dystansu i poczucia humoru.


Michelle Obama złożyła życzenia urodzinowe Barackowi Obamie

Michelle Obama złożyła życzenia urodzinowe Barackowi Obamie

Barack Obama - zdjęcia z okazji urodzin Michelle

Barack Obama - zdjęcia z okazji urodzin Michelle

Barack Obama i Michelle Obama, 27. rocznica ślubu

Barack Obama i Michelle Obama, 27. rocznica ślubu

Komentarze

  • Gość pisze:

    No, ale jak to? To teraz dopiero płaczesz po zTatusiu? Przecież masz 60 lat i teraz zebralo Ci się na sale .Wiem, że masz kompleks odrzucenia, ale JA mam to samo po siostrzyczkach i z tego co wiem ( przed chwilą to przeczytałam!) ciągle będę walczyć o uznanie.Tylko, że JA chcę być Twoja i tylko Twoja! tak jak Mamusi i Tatusia, choć tyle nas byli to czulam się jak Jedynaczka i tak pozostanie po wsze czasy.Niczego udowadniać nie będę. Jedna bylam dla Nich, Jedna dla Starego i t y l k o JEDNA dla Ciebie! Tak mi dopomóż Bóg Allah
    Twoja Jedyna ukochana na Świecie Mary Ann

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×