Szukaj

Intymne zdjęcia Obamów podbijają internet. Ileż tu namiętności. Co za miłość!

Barack i Michelle Obamowie

Barack i Michelle Obamowie

Barack Obama po raz kolejny udowodnił, że Michelle jest jego miłością życia. Z okazji urodzin żony, wstawił na Instagram piękne fotografie i podpisał je we wzruszający sposób.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych dał się poznać jako poważny dyplomata i jeden z najlepiej komentowanych i odbieranych przywódców państwa, ale ma też bardzo ludzką twarz, którą wszyscy pokochali. Jego szeroki uśmiech, szczerość i miłość, którą darzy swoją rodzinę, to coś za co zyskał nieprzemijającą sympatie ludzi na całym świecie. Niedawno Barack i Michelle Obamowie świętowali 27. rocznicę ślubu i wtedy na Instagramie mężczyzny pojawił się chwytający za serce post. Dzisiaj małżonka byłego przywódcy USA ma urodziny. Tym razem również nie zawiódł i pokazał, jak bardzo ją kocha.

Barack Obama post z okazji urodzin Michelle. Co napisał?

Powszechnie wiadomo, że Barack nie tylko kocha swoją żonę szczerą miłością, ale także darzy ją ogromnym szacunkiem i podziwia ją jako kobietę sukcesu. Dzisiaj Michelle ma urodziny. Nie zapomniał o nich oczywiście. Z tej okazji opublikował piękne, pełne namiętności zdjęcia. Podpisał je we wzruszający sposób:

Na każdej klatce jesteś moja gwiazdą @MichelleObama! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Do jego życzeń dołączyli ich fani. Najserdeczniejsze słowa płyną z całego świata.

Obamowie znają się od 1988 roku, czyli kiedy Michelle jako młodziutka prawniczka została przydzielona do pomocy młodemu politykowi, Barackowi. Po czterech latach znajomości pobrali się, a ich córki – Malia i Sasha – przyszły na świat kolejno w 1998 i 2001 roku. Choć była para prezydencka uwielbiana jest przez miliony ludzi na całym świecie, a Barack był Prezydentem Stanów Zjednoczonych przez dwie kadencje, tak naprawdę niewiele wiadomo o prywatnym życiu państwa Obamów.

Wiadomo, że Barack i Michelle po zakończeniu prezydentury odpoczywali na wyspie miliardera Richarda Bransona, a ze względu na ich nieobecność w mediach, w pewnym momencie pojawiły się plotki o rychłym rozwodzie. Ku uciesze wielu, zachowanie byłego prezydenta i jego żony ewidentnie pokazuje, że w ich małżeństwie nie ma problemów, a oni sami kochają się równie mocno jak na jego początku.

Zobacz: Romantyczny Obama świętuje z żoną 27 rocznicę ślubu. Ich prywatne zdjęcie już robi furorę w sieci!


Barack Obama - zdjęcia z okazji urodzin Michelle

Barack Obama - zdjęcia z okazji urodzin Michelle

Michelle Obama i Barack Obama z córkami

Michelle Obama i Barack Obama z córkami

Barack Obama świętuje urodziny żony

Barack Obama świętuje urodziny żony

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×