Barack i Michelle Obamowie świętowali nowy rok jak Dudowie. Mieli identyczne okulary! Jest nowy viral. Polska para wyznacza trendy?

Andrzej i Agata Dudowie

Andrzej i Agata Dudowie

Tego jeszcze nie grali! Czy Barack i Michelle Obama zbyt zainspirowali się stylem Dudów? Z tego może wyniknąć międzynarodowa awantura!

Jeszcze przedwczoraj świat bawił się z okazji Sylwestra. Miliony ludzi piło, jadło i tańczyło do bladego świtu. Celebracja nie ominęła najbardziej wpływowych ludzi, w tym  polityków. Liderzy państw składali przy tej okazji życzenia noworoczne. Orędzia do narodu wystosowali m.in. Joe Biden, Władimir Putin i Emmanuel Macron. Życzenia złożył też Andrzej Duda.

Prezydent Polski do złożenia życzeń wykorzystał Twittera. Zamieścił tam wspólne zdjęcie z Agatą Dudą. Oboje mieli na nosach fikuśne okulary z gwiazdkami i datą „2022”. Duda podpisał zdjęcie:

Drodzy TT-owicze! Niech ta sylwestrowa noc 2021/2022 będzie dla Was niezapomnianą! Niech 2022 rok przyniesie Wam to, co sobie zaplanowaliście i o czym marzycie. Niech to będzie dobry rok. Dla każdego. Tego Wam życzymy z całego serca!

Życzenia prezydenta i jego sylwestrowa kreacja wywołały burzę. Internauci komentowali:

 • No marzymy, żeby ten rząd się skończył. I pan kiedyś odpowiedział za łamanie Konstytucji. A tak to dużo zdrówka, omikron szaleje, ale ministerstwo zdrowia ma wyj***.

 • Ale wiocha!

 • Chciałbym, żeby PiS straciło władzę. To się mieści w zakresie życzeń?

 • Nas biedaków nie stać na szampana, nie mówiąc o zabawie sylwestrowej. Fajnie, że Pan tak błyszczy za pieniądze biednego narodu.

 • Nawet memów nie trzeba robić.

 • Prezydent Najjaśniejszej w dobie pandemii.

Przytyki w stronę kreacji pary prezydenckiej nie są zbyt celne. Podobne okulary założył bowiem były przywódca jednego z supermocarstw. Wszystkim podzielił się w sieci.

Barack i Michelle Obamowie kopiują styl Dudów? To zdjęcie mówi wszystko!

Michelle Obama, żona byłego prezydenta Baracka Obamy i pierwsza dama, zamieściła na Instagramie zdjęcie z mężem, na którym oboje zapozowali w niemal identycznych okularach, co Dudowie – również one miały oprawki w kształcie gwiazdek. Michelle podpisała ujęcie:

Szczęśliwego Nowego Roku ode mnie i mojego boo! Życzę ci całego roku pełnego szczęścia, miłości i dobrego zdrowia.

Fotkę zobaczycie poniżej.

Co ciekawe, zdjęcie Amerykanów zostało dodane na wiele godzin po tym w wykonaniu naszych rodaków. Czyżby Obamowie zainspirowali się Dudami? W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo „ochów i achów” pod adresem okularów. Prawie żaden internauta nie wyśmiał ich wyglądu. Czyżby Andrzej i Agata Dudowie kreowali światowe trendy?


Michelle i Barack Obama

Michelle i Barack Obama

Andrzej Duda i Agata Duda - życzenia noworoczne

Andrzej Duda i Agata Duda - życzenia noworoczne

Agata Duda i Andrzej Duda – święta 2021

Agata Duda i Andrzej Duda – święta 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale tłumaczenie tekstu Michelle pierwsza klasa lol.
  ,,I wish you all” jako ,,życzę Ci pelnego”.
  Hahaha

 • Binarna 2022022022 pisze:

  W USA tak się bawi BYŁA para prezydencka, czyli dzisiaj PRIVE PERSONS. W RP błaźni się obecny Pusty Łeb państwa z tektury i jego wierna, mierna.

 • Gość pisze:

  Taki live świat jest mały niby przedszkolne maski a jednak cały czas na topie twit prawde ci powie happy new year i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live świat jest mały niby przeszkolne maski a jednak cały czas na topie twit prawde ci powie happy new year i to tyle

 • Gość pisze:

  Polska para prazydencka wyznacza trendy”-absolutna prawda-oto dewiza,żyjemy na wysokim poziomie i nie wypowiadamy się.

 • Gość pisze:

  Nasza para miala fajniejsze i ogolnie ciekawiej wygladaja na zdj

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×