Szukaj

Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

Zdjęcie (1) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[1/10] Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Zdjęcie (2) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[2/10] Barbara Kurdej-Szatan – finał The Voice of Poland 9

Zdjęcie (3) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[3/10] Barbara Kurdej-Szatan ma zaokrąglony brzuch

Zdjęcie (4) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[4/10] Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – M jak miłość, 18 urodziny

Zdjęcie (5) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[5/10] Barbara Kurdej-Szatan – Gdynia 2018, 43. festiwal filmowy

Zdjęcie (6) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[6/10] Barbara Kurdej-Szatan - Majówka 2019

Zdjęcie (7) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[7/10] Samochód Barbary Kurdej-Szatan

Zdjęcie (8) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[8/10] Barbara Kurdej-Szatan – TVP ramówka wiosna 2019

Zdjęcie (9) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[9/10] Barbara Kurdej-Szatan na pokazie mody zimowej

Zdjęcie (10) Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: „Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

[10/10] Barbara Kurdej-Szatan na pokazie mody zimowej

×