Gwiazda pokazała brzuch po trzech ciążach. Udostępniła odważne zdjęcia z bliska w różnych pozach

Bar Refaeli

Bar Refaeli

Gwiazda wybiegów pokazała, jak wygląda jej ciało po trzech ciążach. Odważne zdjęcia w różnych pozach nie ukrywają niczego. Jak wygląda jej brzuch?

Pierwszą styczność z pracą przed kamerą miała, mając zaledwie 8 miesięcy, kiedy pojawiła się w reklamie. Jednak dopiero w wieku 15 lat podpisała kontrakt z agencją modelek, który pozwolił jej brać udział w sesjach do katalogów, gdzie prezentowała stroje kąpielowe. Potem jej kariera już nabrała rozpędu. Jej zdjęcia zdobiły okładki najbardziej poczytnych magazynów modowych, chodziła po wybiegach dla największych projektantów.

W 2012 roku została mianowana najseksowniejszą kobietą na świecie przez magazyn Maxim. Dwa lata temu poprowadziła konkurs Eurowizji w Tel Awiwie, a w 2015 roku była gościem w polskiej edycji programu Top Model. Obecnie zawiesiła karierę i zajmuje się trojgiem dzieci. Jak wygląda po trzech ciążach?

Bar Refaeli pokazała brzuch po trzech ciążach

Bar Refaeli zyskała ogromną popularność w mediach na całym świecie nie tylko za sprawą kampanii dla największych światowych marek, ale przede wszystkim jako była już dziewczyna Leonardo DiCaprio. Tabloidy mocno się rozpisywały na temat ich romansu, wyglądało na to, że piękność na dobre usidliła hollywoodzkiego amanta. Tymczasem od dawna nie są razem, a Bar urodziła właśnie 3 dziecko w ciągu zaledwie 4 lat.

W czerwcu 2019 roku modelka poinformowała, że jest w kolejnej ciąży. Dodała wówczas cytat z piosenki Britney Spears – „Oops, I did it again”. Bar Rafaeli i jej mąż Adi Ezra, dotychczas wychowywali dwie córki – 3-letnią Liv i prawie 2-letnią Elle. Najmłodsza latorośl pary to chłopiec, którego nazwali David.

Macierzyństwo najwyraźniej jej służy, bo modelka tryska szczęściem. Wcale się nie zmartwiła, że jej rodzina tak szybko się powiększa. Wprost przeciwnie, na swoim Instagramie publikuje zabawne posty o powrocie do formy po ciąży i o samym noszeniu dziecka przez dziewięć miesięcy.

Trzeba też przyznać, że jej forma robi wrażenie. Kiedy opublikował post, na którym z bliska widać brzuch po noszeniu trojga dzieci, to WOW, nasuwa się samo. Jej ciało nie nosi żadnych śladów oczekiwania. To robi wrażenie.

Chwile, dla których żyję – napisała.

Bar Refaeli – partnerzy

Bar Refaeli i jej obecny mąż i ojciec dzieci, Adi Ezra zaręczyli się w 2013 roku, a dwa lata później wzięli ślub. Wcześniej, w 2003 roku, Bar wyszła za mąż za Arika Weinsteina, przyjaciela rodziny, ale związek nie przetrwał, po dwóch latach rozwiedli się.

Od 2005 roku Refaeli kilka lat była związana z Leonardo DiCaprio. Para na kilka miesięcy się rozstała, jednak do siebie wrócili. W 2011 roku ostatecznie się rozeszli. Ich relacja rozgrzewała tabloidy na całym świecie.


Bar Rafaeli pokazała brzuch po 3 ciążach

Bar Rafaeli pokazała brzuch po 3 ciążach

Bar Rafaeli pokazała brzuch po 3 ciążach

Bar Rafaeli pokazała brzuch po 3 ciążach

Bar Rafaeli pokazała brzuch po 3 ciążach

Bar Rafaeli pokazała brzuch po 3 ciążach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×