Szukaj

Kinga Rusin w ostatniej chwili zrezygnowała z balu TVN? Znamy dokładną kwotę, jaką przekazała na konto fundacji

Kinga Rusin Bal TVN 2018

Kinga Rusin nie przyjdzie na Bal TVN 2018?

Spór Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek wreszcie dobiegł końca. Gospodyni Dzień Dobry TVN na swoim Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym podziękowała fanom za wsparcie w ważnej dla niej batalii. Przy okazji zdradziła, że prawdopodobnie nie pojawi się na dzisiejszym Balu TVN. Jako powód swojej decyzji podała “względy osobiste”.

Rusin, która w historii jednego z największych wydarzeń towarzyskich w polskim show-biznesie wielokrotnie plasowała się na szczytach rankingów Najpiękniejszych gwiazd wieczoru, wyjawiła, że ma gotową kreację na dzisiejszą galę. Jeśli dziennikarka nie pojawi się na balu, będzie to druga taka sytuacja w jej karierze. W przeszłości Kingi zabrakło tylko w 2011 roku.

Pomimo ewentualnej nieobecności, Rusin na rzecz fundacji TVN Nie jesteś sam przekazała 50 tysięcy złotych:

Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam – doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Mamy nadzieję, że Kinga zdąży jeszcze zmienić zdanie i z wrodzoną sobie klasą oczaruje swoją suknią na gali.

W galerii przypominamy stylizacje Rusin z poprzednich balów, a poniżej publikujemy pełną treść jej oświadczenia.

View this post on Instagram

Kończę spór personalny w którym broniłam mojego dobrego imienia. Dziękuję za wspaniałe wsparcie dziesiątek tysięcy ludzi (w sumie ponad 100 tysięcy polubień postów). Zdecydowałam się jednak skasować te oświadczenia bo zaczęły przesłaniać rzeczy najważniejsze. Razem pozostajemy w walce o przyrodę i prawa zwierząt. Podobnie jak Wy nie jestem radykalna, stosuję to co nazwałam Moim Minimum Ekologicznym.Każdy z nas konsumentów może BEZ WYSIŁKU i DYSKOMFORTU i wielkich poświęceń codziennie w jakiś sposób przyczynić się do poprawy sytuacji zwierząt i planety. Łatwo zrezygnować z marek kosmetyków testowanych na żywych zwierzętach. Są setki alternatyw (droższych i tańszych) i wymaga to małego wysiłku. Łatwo zrezygnować z naturalnych futer. Są alternatywy i są nawet tańsze. Niestety, trudniej zrezygnować z galanterii skórzanej ale niektórzy robią to coraz częściej. Ja np. jeszcze nie zdecydowałam się na ten krok. Ale za to nie jem mięsa. O innych kwestiach (np. samochody czy jeździectwo) będę się jeszcze wypowiadać. Ważne, żebyście nie dali się zakrzyczeć, że jak robicie tylko jedną rzecz dobrą dla przyrody, ale już nie pięć to jesteście hipokrytami i wszystko jest nic nie warte. Mamy prawo zwracać uwagę i robić dobro nawet jeśli sami nie jesteśmy doskonali. W kwestii wszystkich marek akceptujących okrucieństwo wobec zwierząt i wszystkich celebrytów je reklamujących. Jeśli robią to świadomie, obciąża to ich sumienie i wizerunek. Niech wiedzą, że my wiemy, że jesteśmy coraz bardziej świadomi. Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam – doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Bal TVN: Przypominamy najpiękniejsze kreacje gwiazd! Te stylizacje przeszły do historii show-biznesu! [DUŻO ZDJĘĆ]

Małgorzata Rozenek zmiotła konkurencję swoimi kreacjami na Balach TVN! Oto sześć kreacji, które wstrząsnęły polską modą!

To szybko się nie skończy. Cięta jak osa Kinga Rusin właśnie odpowiedziała ojcu Małgorzaty Rozenek


Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek? Którą wolisz?

×