Szukaj

Zjawiskowa Edyta Pazura z ukochanym mężem najpiękniejszą parą na Balu TVN 2018! Wyglądali prawie jak księżna Kate z księciem Williamem!

Edyta Pazura i Cezary Bal TVN 2018

Edyta Pazura i Cezary Pazura na Balu TVN 2018

Na Edytę Pazurę i jej znanego małżonka Cezarego Pazurę zawsze można liczyć! Małżonkowie od dawna zaszczycają bowiem swoją obecnością największe gale organizowane w Polsce. Edytka miała ostatnio małą przerwę, bowiem 1 czerwca urodziła Cezaremu trzecie dziecko. Żona aktora jest już jednak w znakomitej formie! Małżonkowie wyrwali się zatem z domowych pieleszy, aby po królewsku wkroczyć na wielki Bal TVN!

Edyta Pazura wyglądała obłędnie. W swojej klasycznej, ale zarazem bardzo widowiskowej stylizacji, przypominała swoją klasą samą księżną Kate. Edytka miła bowiem na sobie przepięknej urody wieczorową suknię, z odcinaną w pasie białą długą spódnicą z klinów oraz srebrną misternie zdobioną górą. Całość uzupełniała srebrna koronka dyskretnie zasłaniająca powabne uda Edyty.

Młoda mama odsłoniła także piękny dekolt i ramiona oraz rozpuściła swoje lśniące jak jedwab blond włosy. W podobnej tonacji zaprezentował się także nadal przystojny Cezary Pazura. Jego srebrna smokingowa marynarka oraz eleganckie czarne spodnie i kamizelka doskonale zespoliły się z kreacją małżonki.

Bez wątpienia Edyta i Cezary byli jedną z najlepiej ubranych par, chociaż Bal TVN odbył się w Warszawie. Oni wyglądali bardzo światowo.

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Rozpalona do czerwoności Martyna Wojciechowska namiętnie całuje na ściance Przemkiem Kossakowskim! To pierwszy hit Balu TVN 2018!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwszy raz oficjalnie razem! Na Balu TVN 2018 wyglądali bardzo luksusowo!


Czy lubisz Cezarego Pazurę?

×