Szukaj

Kto poprowadzi Bal Dziennikarzy 2019? Znamy nazwiska!

Kto poprowadzi Bal Dziennikarzy 2019?

Kto poprowadzi XIX Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019? Do wielkiej gali został już niecały miesiąc. Którzy dziennikarze dostali w tym roku zaszczyt poprowadzenia tego niezwykłego wydarzenia? Znamy nazwiska!

Do Balu Dziennikarzy 2019 został niespełna miesiąc. Już 16 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej o godz. 20:00 dziennikarze ze wszystkich stacji i redakcji spotkają się na wyjątkowym wydarzeniu, by zrobić coś dobrego dla potrzebujących. W ten wyjątkowy dzień odsuwają na bok swoje różnice, zarówno te poglądowe jak i polityczne, by skupić się na czymś podnioślejszym. Każdego roku Bal Dziennikarzy zdobywa ogromne środki i wspiera różnorakie fundacje zajmujące się niesieniem pomocy najbardziej pokrzywdzonym i potrzebującym. Prowadzenie gali to ogromny honor i wyróżnienie – a kto poprowadzi ją w tym roku?

W tym roku na jednej scenie staną Monika Olejnik – dziennikarka TVN24, Joanna Górska – dziennikarka Polsat News i Bartosz Węglarczyk – redaktor naczelny Onet.pl oraz Juliusz Windorbski – Prezes Domu Aukcyjnego Desa Unicum, który jak co roku poprowadzi aukcję niezwykłych fantów przekazanych na rzecz fundacji.

Do wylicytowania na aukcji zostały przekazane między innymi lekcje jazdy konnej z Piotrem Kraśko, piłka do koszykówki z meczu Marcina Gortata czy pierwsze wydanie Gazety Wyborczej. Wieczór uświetni zaś zespół Wilki.

Wygląda na to, że szykuje się szalona noc w świecie show-biznesu.

Wybieracie się? Wciąż można kupić wejściówki i dołożyć swoją cegiełkę!

Bal Dziennikarzy 2018 za nami! Mateusz Hładki opowiedział nam o kolejnym wielkim sukcesie [WIDEO]

Bal Dziennikarzy 2018: Przemówienie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej boleśnie uderzyło w rząd! „Nasze podstawowe prawa są ZAGROŻONE”

Bal Dziennikarzy 2018: Bez tych dodatków stylizacje gwiazd byłyby nudne!


Czy Andrzej Duda powinien pojawić się na Balu Dziennikarzy?

×