Szukaj

Organizatorzy BAFTA wydali księżnej Kate polecenie odnośnie stylizacji. W co dokładnie ubierze się na galę?

BAFTA 2020. Księżna Kate

BAFTA 2020. Księżna Kate

Księżna Kate na wręczeniu tegorocznych nagród BAFTA pojawi się w jednej ze swoich starych sukienek. Powód jest szczególny. Jaki?

Księżna Kate wie jak się dobrze ubrać. Nie stroni od sieciówek, ale w jej szafie można znaleźć też perełki od projektantów z najwyższej półki. Niedługo weźmie udział w imprezie wręczenia nagród BAFTA. Niestety, na tę okazję nie będzie mogła zakupić żadnej nowej kreacji. Taka jest prośba organizatorów. Zmuszona będzie, żeby przejrzeć czeluści garderoby i wybrać coś, co już nosiła.

Księżna Kate – co ubierze na wręczenie nagród BAFTA?

Uczestnicy tegorocznych nagród BAFTA zostali poproszeni o unikanie zakładania nowych kreacji, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zobaczymy księżną Cambridge w jednej z wielu pięknych sukien, w których widzieliśmy ją wcześniej.

Brytyjska ceremonia wręczenia nagród, która odbędzie się 2 lutego. Organizatorzy pracują nad zmniejszeniem wpływu na środowisko w 2020 r., a nowe podejście do zasad ubioru zostało wyjaśnione przez rzecznika BAFTA w Harper’s Bazaar.

Zrównoważony rozwój jest bardzo ważny dla Bafty, a my robimy więcej niż kiedykolwiek wcześniej  – powiedział – Celem jest, aby nagroda EE British Academy Film Awards 2020 była neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, dążąc do wywarcia pozytywnego wpływu na środowisko. Od podróży i żywności, poprzez branding i materiały, Bafta pragnie, aby nagrody były jak najbardziej zrównoważone.

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, czy Kate podda recyklingowi starą suknię, czy też wybierze odzież ekologicznej marki, takiej jak kreacje Stelli McCartney.

W piątek ogłoszono, że książę i księżna Cambridge wezmą udział w ceremonii 2020. Pałac Kensington napisał na Twitterze:

Książę i księżna Cambridge wezmą udział w ceremonii rozdania nagród EE British Academy Film Awards w Royal Albert Hall w niedzielę 2 lutego.

 

W dziesiątą rocznicę zostania przez Williama prezydentem BAFTA, on i Kate wezmą udział w ceremonii w londyńskiej Royal Albert Hall. Książę przedstawi i zaprezentuje najwyższe wyróżnienie BAFTA, przyznane producentce filmowej Kathleen Kennedy (Gwiezdne wojny, Park Jurajski, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona).

Amanda Berry, dyrektor naczelna BAFTA, powiedziała:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że książę i księżna dołączą do nas, aby świętować kolejny wyjątkowy rok w filmie. W tym roku obchodzimy 10. rok księcia jako prezydenta BAFTA, a jego zaangażowanie było nieocenione. (…) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Ich Królewskim Wysokościom za ich ciągłe wsparcie i czekamy na nich na rozdaniu nagród filmowych w niedzielę 2 lutego.

My również jesteśmy mocno zainteresowani tym, co nałoży Kate. Znając jej wyczucie modowe, czegokolwiek nie założy, będzie olśniewająca.


Księżna Kate w białej sukni Alexander McQueen na BAFTA 2019

Księżna Kate w białej sukni Alexander McQueen na BAFTA 2019

Księżna Kate - BAFTA 2011

Księżna Kate - BAFTA 2011

Księżna Kate i Książę William na gali nagród BAFTA

Księżna Kate i Książę William na gali nagród BAFTA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×