Szukaj

BAFTA 2020: Widz wykrzyczał do Williama, co o nim myśli. Takiej reakcji księcia z pewnością się nie spodziewał

Gdy książę William wraz z księżną Kate pojawili się dzisiaj na rozdaniu nagród przyznawanych przez BAFTĘ, syn księżnej Diany z pewnością nie spodziewał się słów, które pod jego adresem wyrwały się jednemu z fanów!
Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

2 lutego w londyńskiej Royal Albert Hall odbyło się uroczyste rozdanie nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA). Wydarzenie to, co roku przyciąga nie tylko gwiazd filmowe, ale także przedstawicieli rodziny królewskiej. Wśród gapiów nie brakowało więc zwolenników royalsów.

Spodziewali się księżnej Kate, bo już czterokrotnie reprezentowała rodzinę królewskiej na tym wydarzeniu – po raz pierwszy w 2011 roku, a później kolejno w latach 2017, 2018 i 2019. Fani  z zapartym tchem czekali na to, w jakiej wystąpi kreacji. Zawsze oczywiście owiane to było tajemnicą. Tak było i tym razem. Organizatorzy wprawdzie postawili wymóg, aby goście pojawili się w kreacjach, które są już w ich posiadaniu, i wiadomo było, że księżna Kate – jako zapalona orędowniczka recyklingu – spełni tę prośbę, ale to, co wybierze, pozostawało zagadką.

W poprzednich latach decydowała się na suknie podkreślające jej nienaganną figurę. W 2011, 2017 i 2019. były to suknie od Alexandra McQueena. Fani obstawiali więc, że teraz też postawi na dzieło swojego ulubionego projektanta. I trafili w dziesiątkę.

Księżna pojawiła się w biało-złotej sukni, która nie tylko podkreśliła jej idealne kształty, ale też odsłoniła ponętny dekolt. Miała ją na sobie w 2012 roku podczas wizyty w Malezji w trakcie Diamond Jubilee Royal Tour. Książę William natomiast niezwykle elegancko prezentował się w czarnym smokingu, który również miał już na sobie dwa lata temu i w ubiegłym roku.

BAFTA 2020: Co książę William usłyszał od fana?

Gdy oboje stąpali po czerwonym dywanie, fani zaczęli głośno krzyczeć do Kate, że wygląda pięknie. Księżna podziękowała i odwdzięczyła się serdecznym uśmiechem. Książę William szedł tuż obok, ale takiego aplauzu nie wzbudził. Najwidoczniej ktoś uznał, że to nie fair i że jemu również należy się komplement.

Will, Ty też wyglądasz pięknie! – krzyknął więc.

Książę William, któremu ostatnio z powodu brata raczej do śmiechu nie jest, poczuł się tak rozbawiony, że aż zaniósł się śmiechem.

Autor komplementu może więc być dumny, że choć na chwilę rozgonił czarne chmury z nad głowy księcia.

Zobacz także: Sieciówka wznowiła sprzedaż butów, które pokochała księżna Kate! Ile kosztują i gdzie je kupić?


Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020, kreacja: Alexander McQueen

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020, kreacja: Alexander McQueen

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×