„Azja Express”. Wstydliwa wpadka Pauliny Krupińskiej. Prezenterka zapominała o bieliźnie! Jak uroczo wybrnęła…

Paulina Krupińska - wpadka w Azja Express

Paulina Krupińska - wpadka w Azja Express

Azja Express. W trzecim odcinku show nie zabrakło trudnych konkurencji, a wstydliwą wpadkę zaliczyła Paulina Krupińska. Ze wszystkiego wybrnęła z wielki urokiem.

Paulina Krupińska jest jedną z gwiazd obsady Dzień Dobry TVN. W porannym programie pojawia się u boku Damiana Michałowskiego. Młody i energiczny duet prezenterów ma stałe grono fanów.

Od kilku lat pracę w mediach Paulina łączy z życiem prywatnym. W 2018 roku poślubiła Sebastiana Karpiela-Bułeckę i doczekali się dwojga dzieci. Wychowują 7-letnią Antoninę i 5-letniego Jędrzeja.

Paulina otrzymuje też wiele innych propozycji współpracy i pojawia się także w rozrywkowych formatach stacji. Obecnie można ją oglądać nowej odsłonie Azja Express. To w trzecim odcinku show zaliczyła wstydliwą wpadkę. Co się wydarzyło?

Azja Express. Wpadka Pauliny Krupińskiej

Azja Express to jedna z najciekawszych propozycji TVN. W programie uczestniczy kilka gwiazdorskich duetów. Muszą sobie poradzić za granicą, dysponując jednym dolarem na dzień na osobę. Dotychczas zrealizowano już dwie edycje show. Trzecią właśnie możemy podziwiać. Wyścig odbędzie się w Turcji, Gruzji i w Uzbekistanie.

W programie wystartowali Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem, Reni Jusis z przyjacielem Remigiuszem Dorawą, Andziaks z Luką, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Czesław Mozil z żoną Dorotą (odpadli w 2. odcinku, red.), Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek oraz Krystian Pesta z siostrą Oliwią, a także Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą.

To właśnie Paulinie przydarzyła się wstydliwa wpadka. Po pierwszych zadaniach, czyli znalezieniu darmowego noclegu, co wszystkim się udało, a także ułożeniu flagi tureckiej w fabryce porcelany – dwie pary, które zrobiły to najszybciej i dotarły do punktu kontrolnego, mogły wziąć udział w grze o amulet o wartości pięciu tysięcy złotych i złotą kopertę. Udało się to Łozo i Bartoszowi oraz Andziaks i Luce, ostatecznie wygrali panowie.

Następnie Daria Ładocha zarządziła, że wszyscy uczestnicy mają ubrać się w długie, białe szaty i dotrzeć do Pamukkale. Ich ubrania musiały pozostać czyste. Nie było to łatwe, a pierwsze trudności pojawiły się już przy przebieraniu, bo Paulina Krupińska nie nałożyła majtek.

Przepraszam, bo ja nie mam majtek dzisiaj – powiedziała.

Jej wyznanie bardzo wszystkich rozbawiło. To dopiero wstydliwa wpadka, ale Krupińska wybrnęła z tego z wielkim urokiem.

Internauci oceniają 3. odcinek Azja Express

Po trzecim odcinku programu produkcja zapytała internautów, co sądzą na temat odcinka. W komentarzach od razu widać, kto jest ich faworytem do zwycięstwa.

Przeważają komentarze, w których widzowie kibicują gwiazdom Gogglebox, Kasi i Andrzejowi Gąsienicoom.

  • Górale byli najlepsi.
  • Byl super,nawet mój mąż co nie oglądał ten sezon oglada.Najlepsi byli górale.
  • Górale najlepsi mega ich polubiłam.

Macie swoich faworytów?


Paulina Krupińska i Izabela Połeć - Azja Express

Paulina Krupińska i Izabela Połeć - Azja Express

Paulina Krupińska-Karpiel, Izabela Połeć - gwiazdy śniadaniówek

Paulina Krupińska-Karpiel, Izabela Połeć - gwiazdy śniadaniówek

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×