Szukaj

„Azja Express” powraca na antenę bez Agnieszki Woźniak-Starak! Wybrano już nową gwiazdę! To nazwisko jest prawdziwą sensacją!

Azja Express nowa prowadząca

Azja Express nowa prowadząca

Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawi się już w popularnym show TVN-u – Azja Express. Produkcja podała nazwisko nowej gwiazdy, która już na jesieni wcieli się w rolę prowadzącej. Czeka was wielka niespodzianka.

Fani Azji Express już przebierają nogami z radości, bowiem niebawem rusza produkcja czwartego sezonu programu. Przez trzy lata program zgromadził miliony widzów, którzy natychmiast pokochali przygodowy format, a szczególnie jego przebojową i niezwykle atrakcyjną prowadzącą Agnieszkę Woźniak-Starak. Gwiazda TVN-u bez wątpienia była największą ozdobą całego telewizyjnego widowiska, to ona przez ostatnie lata zachwycała zjawiskową urodą w ekstremalnych warunkach. Niestety, jak donosi jeden z portali, czwarta edycja Azji Expres pojawi się już z nową prowadzącą.

Piękna Agnieszka Woźniak-Starak miała zrezygnować z prowadzenia kolejnego sezonu programu przez epizod z ostatniej edycji, kiedy to Filip Chajzer przez swoje szalone zachowanie został oskarżony o molestowanie kobiet. Wówczas rozgoryczona i zbulwersowana tym zdarzeniem gwiazda wystosowała oświadczenie:

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości. (…) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie: PRZEPRASZAM – napisała wtedy na swoim Instagramie.

Jeżeli informacje się potwierdzą, nową prowadzącą program Azji Express ma zostać blogerka kulinarna Daria Ładocha, która w 2016 roku była finalistką 2. edycji  programu Agent Gwiazdy Z całą pewnością fani show będą taką zmianą wielce zaskoczeni, bowiem wcześniej sugerowano, że miejsce Agnieszki zajmie seksowna Małgorzata Rozenek.

Przypomnijmy, że to nie jest jedyna zmiana, która czeka widzów TVN. Już wiadomo, że z Dzień Dobry TVN po wakacjach zniknie jedna z par prowadzących. Na jej miejsce pojawią się dwa nowe duety.

Zobacz: Celine Dion w szałowej mini od Valentino lśni jak królewski ptak na Paris Fashion Week! Tej kreacji może jej pozazdrościć Agnieszka Woźniak-Starak!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak zdemaskowała Małgorzatę Ohme! Była szczera aż do bólu! [WIDEO]

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak skradła Madzi Wójcik całe show na konferencji “Big Brothera” po finale! To się nazywa wejście smoka w wykonaniu milionerki! [WIDEO]


Daria Ładocha – tłusty czwartek 2019

Daria Ładocha – tłusty czwartek 2019

Daria Ładocha - Róże Gali 2018

Daria Ładocha - Róże Gali 2018

Daria Ładocha - Róże Gali 2018

Daria Ładocha - Róże Gali 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×