Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Azja Express 2: co działo się w 8. odcinku show i kto odpadł?Azja Express 2 odcinek 8 – kto odpadł?

Morderczy wyścig po Indiach coraz bliżej końca. Producenci programu po raz kolejny przygotowali dla uczestników trudne zadania, które wymagały od wszystkich determinacji, wytrwałości i bardzo dużo cierpliwości.

W 8 odcinku Azji Express 2 do rywalizacji stanęli: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch, Dorota Gardias i Kasia Domeracka oraz Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka.

Zadanie, które wywołało najwięcej emocji było dobrze znane fanom reality-show z pierwszej jego odsłony. Zawodnicy zostali pomieszani, i tak jedna połówka z pary starała się dotrzeć jak najszybciej do mety, a druga osoba, która jej towarzyszyła, miała za zadanie opóźnić dotarcie  do Agnieszki Woźniak-Starak.

Konkurencja, na której skupił się 8. odcinek show, narodziła nowe przyjaźnie między uczestnikami, którzy wykazali się dużą bezinteresownością i pomocą, ale również wywołała konflikty. Mowa tutaj o Łukaszu Jakóbiaku i Pawle Ławrynowiczu, których poniosły emocje i nie szczędzili sobie ostrych słów.

Ostatecznie z programem pożegnały się Dorota Gardias i Kasia Domeracka.

Azja Express 2: Nikt nie odpadł! Pojawiła się za to NOWA para!

Kto odpadł w 6 odcinku Azja Express 2? Na półmetku rywalizacji emocje sięgnęły zenitu…

3 największe gwiazdy „Azja Express” wystąpiły we wspólnej sesji dla magazynu Cosmpolitan. Mamy zdjęcia zza kulis!

 

 

Czy będziesz oglądać program „Azja Express”?Komentarzy: 1


Gość | 26 października 2017, 12:54

Przetakiewicz mega irytująca osoba


Dodaj komentarz
×