Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!
Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na...

Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na jej widok! Śliczna bratanica księżnej Diany wygląda jak jej klon!
Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na jej widok! Śliczna bratanica księżnej Diany wygląda jak jej klon!

Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na jej widok! Śliczna...

Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na...

Ostra jak brzytwa mentorka z „Projektu Lady” bezlitośnie wyliczyła wpadki na królewskim ślubie! Najbardziej oberwało się Victorii Beckham! [WIDEO]
Ostra jak brzytwa mentorka z „Projektu Lady” bezlitośnie wyliczyła wpadki na królewskim ślubie! Najbardziej oberwało się Victorii Beckham! [WIDEO]

Ostra jak brzytwa mentorka z „Projektu Lady” bezlitośnie wyliczyła wpadki na...

Ostra jak brzytwa mentorka z „Projektu Lady” bezlitośnie...

Dziś wtorek, 22.05.2018

Koszmar Polki! Finalista „Mam Talent” uprowadził jej dzieci do Egiptu! „Urządził mi prawdziwe piekło na ziemi. Wywoził związaną na pustynię, kaleczył nożem”

Ayman z Mam talent uprowadził dzieci Agnieszka


Ayman z Mam talent uprowadził dzieci do Egiptu

Uczestnik 9. edycji Mam talent zmienił życie swojej partnerki w prawdziwy koszmar. Agnieszka Pyszczorska z Poznania od pół roku nie miała kontaktu ze swoimi dziećmi – 5-letnią Marysią i 3-letnim Kubusiem, którzy przebywają w Egipcie. Najprawdopodobniej pociechy są przetrzymywane przez męża kobiety, który jeszcze niedawno zachwycał Polaków swoim talentem wykonując „najbardziej niebezpieczne show w historii programu”.

Para poznała się w 2010 roku w Hurghadzie, gdzie Polka pracowała jako animatorka w hotelu. Ayman prezentował swoje show w ramach wieczornych atrakcji dla gości. Według relacji Faktu, pomiędzy parą zaiskrzyło od razu i w mgnieniu oka podjęli decyzję o wspólnej przyszłości. Po ślubie Egipcjanin zmienił swój stosunek do młodej Polki. Posądzał ją nawet o zdradę po urodzeniu drugiego dziecka, które odziedziczyło po matce jasne włosy, cerę i niebieskie oczy:

Mąż zaczął na mnie wymuszać np. inne ubieranie się. Ale znosiłam to. Wtedy jeszcze nie podnosił na mnie ręki. Wszystko zmieniło się jednak, gdy po dwóch latach urodził się Kubuś. Wtedy mąż zaczął posądzać mnie o zdradę. Cały czas robił jakieś uwagi, podteksty. Zrobiliśmy nawet testy genetyczne – mówi Agnieszka w rozmowie z dziennikiem

Ayman obiecywał poprawę, miał zmienić swoje podejście do żony i dzieci. W celu poprawienia relacji zabrał całą rodzinę na miesiąc do Egiptu. Agnieszka zgodziła się na podróż przede wszystkim ze względu na teściową, którą – jak podkreśla – „bardzo szanuje”, ale też chciała wyręczyć z codziennych obowiązków, bowiem kobieta miała rzekome problemy ze zdrowiem. Wtedy Polka przeżyła prawdziwe piekło. Okazało się, że „choroba matki” została wymyślona tylko po to, aby ją uprowadzić.

Wykorzystał ją, by ściągnąć mnie i dzieci do Egiptu. Urządził mi prawdziwe piekło na ziemi. Bił mnie, znęcał się nade mną psychicznie. Wywoził związaną na pustynię, kaleczył nożem. Do dzisiaj mam blizny. Gdy wyjechał do Polski na czas występów w „Mam Talent”, uwięził mnie u swojego brata. A jak wrócił z powrotem, kupił mi bilet do Niemiec i zmusił do powrotu do kraju. Dzieci zostały w Egipcie.

Opinia egipskich lekarzy na temat Magdaleny Żuk poruszyła Marcina Prokopa! Dosadnie powiedział co myśli [WIDEO]

Agnieszka Pyszczorska straciła kontakt z dziećmi

Agnieszka Pyszczorska ostatni raz z dziećmi widziała się ponad pół roku temu, w Boże Narodzenie. Zgłosiła sprawę na policję. Okazało się, że Ayman nie mieszka już w Egipcie – wyjechał na Malediwy. A co z dziećmi? Ślad po nich zaginął.

Po raz ostatni widziałam się z dziećmi na żywo 22 grudnia 2016, a przez internet rozmawialiśmy ostatnio 21 stycznia. Od tego czasu nie wiem, gdzie są moje dzieci, co się z nimi dzieje, czy żyją. Za każdym razem, gdy rozmawiam z mężem mówi, że są w innym miejscu – raz, że w Egipcie, raz, że na Malediwach z nim. Ja jednak myślę, że są przetrzymywane w domu jego siostry, bo w marcu jej sąsiadka widziała ją z moimi dziećmi.

Pokrzywdzona Polka podkreśla, że stosunek ambasady, prokuratury i policji do całej sprawy, prowadzonej przez śledczych z Poznania, zmienił się po nagłośnieniu sprawy tragicznej śmierci Magdaleny Żuk.

Od tamtego czasu sprawy przyśpieszyły, ludzie nagle zaczęli się interesować moim dramatem. W zeszłym miesiącu wygrałam w egipskim sądzie sprawę o opiekę nad dziećmi. Mąż jednak ignoruje wyrok i do dziś nie odzyskałam syna i córki. Mój prawnik mówi mi jednak, że mam być dobrej myśli. Jeśli w ciągu miesiąca dzieci do mnie nie wrócą, Ayman będzie sądzony za niewywiązanie się z postanowienia sądu. Przekazałam także wszystkie dokumenty ambasadzie Polski w Kairze, mają zostać przekazane polskiemu Ministerstwu Sprawiedliwości.

Fakt próbował skontaktować się z showmanem. Ten jednak odmawia komentarza i zarzuca Agnieszce Pyszczorskiej problemy psychiczne, co – jak twierdzi poszkodowana – „w tej kulturze jest najłatwiejszym sposobem na uziemienie kobiety, podobnie jak w przypadku Magdaleny Żuk„.

Mamy nadzieję, że cała sprawa będzie miała pozytywny dla Polki finał.

Kolejna zagadkowa śmierć w Egipcie! Piękna miss zginęła jak Magdalena Żuk…

https://www.youtube.com/watch?v=6UZu3PnfPGA

Ayman z Mam talent uprowadził dzieci do Egiptu

Ayman z Mam talent uprowadził dzieci do Egiptu

Ayman Shmshown znęcał się nad żoną

Ayman Shmshown znęcał się nad żoną

Agnieszka Pyszczorska - mąż z Mam talent uprowadził jej dzieci

Agnieszka Pyszczorska – mąż z Mam talent uprowadził jej dziecici

Czy byłeś w Egipcie?Komentarzy: 1


Gość | 2 sierpnia 2017, 00:21

30 lipca widziałem Aymana na występach w hotelu Ali Baba w Hurgadzie.


Dodaj komentarz
×