Autorka popularnego wideo o Stegnie podle potraktowana przez młodych ludzi. Opowiedziała, co jej zrobili. To nie mieści się w głowie!

Jestem na plaży w Stegnie

Jestem na plaży w Stegnie

Autorka najpopularniejszego filmiku tych wakacji, czyli Jestem w Stegnie na plaży została oszukana przez fanów. W nowym nagraniu opowiedziała, co jej zrobili. To przykre jak została potraktowana. 

W tym roku nadmorski kurort Stegna znajdujący się w województwie pomorskim stał się prawdziwym hitem polskich urlopowiczów. Na plażę w tej miejscowości zaczęły zjeżdżać tłumy, a o zarezerwowaniu noclegu w ostatniej chwili można było zapomnieć. Wszystko za sprawą jednej z tiktokerek. Iwona Gosia Wojciechowska, która w sieci znana jest pod pseudonimem sarusia55 udostępniła w sieci nagranie zatytułowane Jestem w Stegnie na plaży. 

Wideo z jej relacją z wczasów w niewielkiej nadmorskiej wsi stało się tak wielkim hitem, że chyba w momencie publikacji go w sieci, nie zdawała sobie z tego sprawy. Jej nagranie błyskawicznie obiegło sieć, a kurort zyskał najlepszą z możliwych reklam. Sama Iwona natomiast stała się bardzo popularna, a internauci chcieli ją poznać. Nie wszyscy jednak byli wobec niej w porządku.

Autorka Jestem na plaży w Stegnie oszukana przez fanów. Co się stało?

Popularna użytkowniczka TikToka regularnie nagrywa kolejne filmiki ze swojego życia, a za sprawą urlopu w Stegnie zyskała spore grono nowych fanów. Wielu z nich chciało się z nią spotkać w tak zwanym „realu”, by zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf. Niestety nie wszyscy byli wobec niej uczciwi. Pojawiła się grupa młodych osób, która robiła sobie żarty z kobiety. O wszystkim opowiedziała w kolejnym nagraniu.

Moi fani, którzy ostatnio… To dotyczy się tych osób, kilku chłopaków i dziewczyny, którzy przyjechali do mnie w czwartek wieczorem, do mojego ośrodka. Proszę sobie nie robić jaj, kpin z chorych ludzi. Tutaj naprawdę są chorzy ludzie, proszę nie robić sobie kpin, bo to nieładnie. Skąd wiesz, co ciebie czeka w życiu? Jeszcze jesteś młody nie wiadomo, co cię czeka w późniejszym wieku – zaczęła.

Kobieta wyznała, że goście, którzy ją odwiedzili, obiecywali jej prezenty i paczki, a ich przyjazd wiązał się jedynie z nieprzyjemnościami. Była przez nich w okrutny sposób wyśmiewana.

Nie można nikogo oszukiwać. Przyjeżdżacie do mnie robicie sobie jakieś kpiny, jaja, obiecujecie jakieś paczki, prezenty. Kpiny to sobie róbcie z siebie, a nie ze mnie, bo skończę z autografami, z pozdrowieniami i ze zdjęciami, nie będzie ze mną zdjęć za takie zachowanie. Tacy oszuści i kłamcy nie będą wpuszczani, co robią sobie kpiny z chorych ludzi, z chorego człowieka. Kpiny sobie robią i zabawę. Nie życzę sobie tego typu odwiedzin. (…) Uważam, że fajnie tańczę i ładnie śpiewam i to nie jest powód, by sobie robić bekę.

Tiktokerka zagroziła, że przez takie zachowanie całkowicie przestanie kontaktować się z fanami i nie będzie ich do siebie zapraszać. Całej wypowiedzi Iwony możecie posłuchać poniżej. Trzeba przyznać, że takie zachowanie internautów, z którymi zdecydowała się spotkać, musiało być dla niej naprawdę przykre.

Pamiętacie autorkę kultowego nagrania o STEGNIE? Skandaliczne co zrobili jej młodzi ludzie. To trzeba nagłośnić ‼️

Pamiętacie autorkę kultowego nagrania o STEGNIE? Skandaliczne co zrobili jej młodzi ludzie. To trzeba nagłośnić ‼️

Posted by Popularne on Monday, August 8, 2022


Stegna

Stegna

Stegna

Stegna

Stegna

Stegna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×