Poważne uchybienia w hotelu, w którym księżna Diana spała w dniu śmierci! Na jaw wychodzą kolejne błędy

księżna Diana smutna, choroba

księżna Diana smutna, choroba

Księżna Diana zginęła w aucie z parkingu publicznego

Księżna Diana zmarła w tragicznym wypadku 20 lat temu zostawiając miliony wielbicieli i podwładnych w wielkiej żałobie. Diana budziła ogromne zainteresowanie wśród ludzi na całym świecie. Piękna księżna słynęła nie tylko z wielkiej dobroci, ale również z silnego charakteru – nie bała się przeciwstawiać królowej Elżbiecie II i wychowywać dzieci na własnych, często kontrowersyjnych dla dworu zasadach. Jej śmierć nigdy nie przestała budzić zainteresowania, a teorii dlaczego tamtej nocy wydarzyło się to, co się wydarzyło, jest naprawdę wiele, podobnie jak głosów mówiących o tym, co było źle, co dobrze, a co powinno być inaczej. W sprawie śmierci Diany wypowiedziało się już wielu specjalistów, jednak wstrząsająca śmierć księżnej nadal prowokuje do zadawania pytań i wydawania opinii.

Grób księżnej Diany jest pusty! Jej brat ujawnił szokujące fakty na temat miejsca pochówku

Tym razem swoim zdaniem podzielił się z mediami były szpieg –  Brytyjczyk Alan McGregor. Jego zdaniem śmierć księżnej to nie był wypadek. Według niego księżna została zamordowana!

W nocy kiedy zginęła, moja żona obudziła mnie, żeby mi przekazać te wieści, a moją pierwszą reakcją było „nic dziwnego”. Widziałem tak wiele naruszeń bezpieczeństwa w tym hotelu i tak wiele niezrozumiałych kroków tam podjętych, że to musiało się wydarzyć, prędzej czy później. Bezpieczeństwo tamtej nocy było żenujące. 

McGregor przyznaje, że auto którym jechała Diana zostało podstawione pod drzwi przez chłopca hotelowego, a nie przez kogoś z ochrony księżnej. Były szpieg twierdzi, że samochód został zabrany z publicznego parkingu, na którym wcześniej stał, co jest kolejnym poważnym naruszeniem zasad bezpieczeństwa. 

Okropne słowa księcia Karola do księżnej Diany po porodzie! Złamał jej serce swoim komentarzem

Księżna Diana w Australii

Księżna Diana została zamordowana?

Księżna Diana miała bulimię?

Poważne uchybienia przed śmiercią księżnej Diany


Księżna Diana w Australii

Księżna Diana w Australii

Choroba księżnej Diany

Choroba księżnej Diany

Księżna Diana miała bulimię?

Księżna Diana miała bulimię?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×