Augustin Egurrola pochwalił się dwuletnim synkiem. Oscar rośnie jak na drożdżach i jest kopią znanego taty. Mały przystojniak!

Augustin Egurrola pokazał synka

Augustin Egurrola pokazał synka

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego synka. Tak teraz wygląda Oscar. To skóra zdjęta ze znanego taty. Zdjęcie.

Agustin Egurrola jest jednym z najbardziej cenionych i popularnych choreografów w Polsce. Początkowo związany był ze stacją TVN, jednak przed dwoma laty zdecydował się na zmianę i rozpoczął współpracę z Telewizją Polską. Najpierw podjął się jurorowania w programie Dance Dance Dance. Ostatnio ocenia występy młodych tancerzy w show You Can Dance – nowa generacja.

Serwis Wirtualna Polska wyliczył, że doskonale wychodzi na współpracy z TVP. Juror za jeden odcinek show zgarnia krocie.

Egurrola zażądał około 40 tys. za jeden odcinek programu – zdradziła portalowi osoba z produkcji You Can Dance.

Pierwszy sezon składał się z 15 odcinków. W przypadku drugiej edycji będzie podobnie. Choreograf czerpie zyski także z wynajmu pomieszczeń, w których kręcony jest program.

Nie można zapominać jeszcze o pieniądzach za udostępnienie pomieszczeń szkoły tańca Egurroli, w których powstają zdjęcia do programu – mówi informator.

I podsumowuje:

W sumie, kiedy doda się wszystkie te kwoty, będzie to, lekką ręką, kilkaset tysięcy złotych.

Egurrola może się pochwalić nie tylko świetną karierą, ale także udanym życiem osobistym. Na jednym z najnowszych postów pokazał synka. Ale słodziak!

Augustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie synka

Augustin Egurrola kilka lat temu związany był z tancerką Niną Tyrką. Doczekali się córeczki, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. Potem związał się z Dianą, z którą wziął ślub, a zaledwie kilka dni po uroczystości zaskoczył fanów nowiną o tym, że ich rodzina się powiększy. Informacją o tym, że po raz kolejny zostanie ojcem, pochwalił się tuż przed porodem.

Po narodzinach syna nie robił już z tego, że ponownie został ojcem wielkiej tajemnicy i szybko pochwalił się jego pierwszym zdjęciem. Zdradził też, że chłopiec otrzymał imię, Oscar. Teraz od czasu do czasu wrzuca do sieci zdjęcia, na których pokazuje, jak szybko rośnie jego pociecha.

Jak obecnie wygląda dwuletni synek jurora You Can Dance. Egurrola nie ukrywa twarzy synka, jak robi to wiele gwiazd, więc możemy mu się przyjrzeć. Na najnowszej fotografii widać, jak bardzo Oscar jest podobny do znanego taty.

Zdjęcie powstało kilka dni temu podczas urlopu tancerza i jego rodziny. Internauci zachwycają się Oscarem. Nie dziwimy się, bo to prawdziwy słodziak.


Augustin Egurrola pokazał synka

Augustin Egurrola pokazał synka

Augustin Egurrola - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Augustin Egurrola - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek, Agustin Egurrola

Kasia Cichopek, Agustin Egurrola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×