Charlize Theron pokazała transseksualną córkę. Aż ciężko uwierzyć, że August urodziła się chłopcem

Córka Charlize Theron jest transseksualna

Córka Charlize Theron jest transseksualna

Córka Charlize Theron jest transseksualna. Aktorka pokazała, jak obecnie wygląda August. 7-letnia dziewczynka nosi stylowe sukienki i modne fryzury. Aż ciężko uwierzyć, że urodziła się w ciele chłopca.

Charlize Theron jest jedną z tych aktorek, które nie potrzebują zbędnego szumu wokół siebie. Gwiazda bardziej znana jest ze swoich znakomitych ról, niż skandali. Ma na swoim koncie Oscara z rolę w filmie Monster. O jej życiu prywatnym w zasadzie wiemy nie wiele. 44-latka nie zabiera swoich kochanków na czerwone dywany, a jedyne ostatnie przecieki, to te o jej romansie z Bradem Pittem. Należy je jednak potraktować z dużym przymrużeniem oka.

Zobacz: Do sieci trafiło pierwsze wspólne zdjęcie Brada Pitta z Charlize Theron! Ich związek wstrząśnie show-biznesem!

Córka Charlize Theron jest transseksualna

Gwiazda nie ukrywa jednak, że prywatnie jest mamą dwóch adoptowanych córek – 7-letniej August i 4-letniej Jackson. Niedawno zdradziła, że jej starsze dziecko jest transseksualne. W niedawnym wywiadzie – cytowanym przez Daily Mail – wyznała:

Tak, ja również myślałam, że to chłopiec. Dopóki nie spojrzała na mnie w wieku trzech lat i nie powiedziała „nie jestem chłopcem”.

Aktorka nie ukrywa, że chce, by dom, który stwarza dla swoich dzieci, był miejscem otwartym i tolerancyjnym, czyli zupełnie innym niż ten, w którym sama się wychowywała:

Mam dwie piękne córki i jak każdy rodzic chcę je chronić. Urodziły się w świecie, w którym mogą decydować, kim chcą, a ja nie mogę robić tego za nie – skwitowała.

Teraz Charlize Theron zaprezentowała światu swoją piękną pociechę. Razem z August udała się na wakacje do egzotycznego kraju, nie zdradziła jednak, gdzie dokładnie przebywają. Pod zdjęciem dziecka ubranego w czerwoną sukienkę na białym ramiączkach, napisała:

Nie chcemy stąd wyjeżdżać.

Internauci pogratulowali gwieździe otwartego umysłu i walki o szczęście swojej córki. Z pewnością August również jej kiedyś za to podziękuje.

Zobacz: Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta powoli staje się chłopcem! Fryzurę ma już odpowiednio męską!

View this post on Instagram

We don’t wanna leaves ????

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Charlize Theron jak Angelina Jolie

Nie tylko Charlize Theron zaakceptowała transseksualizm u swojego dziecka. Również Angelina Jolie i Brad Pitt wspierają swoją córkę/syna w procesie zmiany płci. Shaloh Jolie-Pitt podobno wśród najbliższych nazywana jest Johnem. Rodzice i rodzeństwo respektują jej życzenia, podobnie jak najbliższe otoczenie aktorskiej pary – 13-latka nosi krótkie włosy, chłopięce ubrania i na pierwszy rzut oka nic nie różni jej od nastoletnich podrostków. Nieoficjalnie mówi się, że Shiloh rozpoczęła już proces korekty płci.

Zobacz: Angelina Jolie i Brad Pitt skonsultowali zmianę płci swojej córki z ekspertem

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną


Charlize Theron córka

Charlize Theron córka

Charlize Theron z córką August

Charlize Theron z córką August

Charlize Theron z córką August

Charlize Theron z córką August

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×