Szukaj

Ata Postek pokazała partnera. Po „Hotelu Paradise” szybko znalazła miłość u boku przystojniaka

Ata Postek i Piotr Wójcik

Ata Postek i Piotr Wójcik

Ata Postek, zwyciężczyni Hotelu Pradise, spotyka się z prawdziwym przystojniakiem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem. Internautki zachwycone partnerem celebrytki. Kim jest?

Beata Postek i Artur Sargsyan wygrali drugą edycję Hotelu Paradise. Szybko zyskali sympatię pozostałych uczestników programu, którzy zdecydowali o ich zwycięstwie, oraz widzów. Na ekranie udowodnili, że mają podobne poczucie humoru, doskonale się rozumieją i potrafią stworzyć zgrany duet. Wielu fanów reality-show zastanawiało się, co tak naprawdę ich połączyło. Czy przyjaźń, czy się w sobie zakochali?

Już wiadomo, że nie są parą. Oboje za to bardzo ciepło o sobie mówią i pewnie ich relacja pozostanie bardzo dobra na długie lata. O tym, co ich łączy opowiedzieli reporterce Jastrząb Post.

Ja Artura nie naciskałam, bo wiem, że jest młody. Przyszedł do programu, to jest rozrywkowy program. Nie patrzyłam, co robi i z kim się całował. Powiedziałam: „Baw się chłopaku, wyjdziemy stąd i albo coś pójdzie, albo nie pójdzie”. Albo przyjaźń, albo może się zauroczymy. Nie było ciśnienia. Ja jestem zadowolona, że mamy tę przyjaźń. Jest takie małe coś. On musi się jeszcze wyszumieć. Ja potrzebuję z dwóch miesięcy, żeby się nakręcić. Minęło już pół roku, ale on nie musi być ze mną.

Dla Artura przyjaźń z Beatą jest nawet ważniejsza niż sam finał i zwycięstwo:

Ja zyskałem coś więcej. Ten finał to jest nic. Ja zyskałem przyjaciółkę – Atę. Dużo zmieniła w mojej głowie pod kątem myślenia, też pokazała mi jakim dobrym facetem potrafię być dla drugiej osoby. Wygraliśmy tam przyjaźń. Pokazaliśmy wobec siebie lojalność, szczerość. Co ma być, to będzie. Utrzymujemy relację. Przyjaźnimy się. Jeśli kiedyś ktoś komuś coś wyzna i druga osoba to zaakceptuje, to będzie to.

Z profili społecznościowych zwycięzców Hotelu Paradise wiemy, że oboje są zakochani. Ata właśnie pokazała partnera, a internautki pieją z zachwytu. Jaki przystojniak!

Ata Postek pokazała partnera. Kim jest Piotr Wójcik?

Jak możemy się dowiedzieć ze zdjęcia, którym celebrytka podzieliła się w sieci, chłopak Aty to przystojny, wysoki brunet Piotr Wójcik. Choć mężczyzna ma prywatne konto na Instagramie, okazuje się, że to właśnie tam znalazł Beatę.

Ja i Piotruś zima 2021 wiatr z zachodnio pomorskiego 1021 henktopaskali – podpisała wspólne zdjęcie.

Więcej można wywnioskować z Instastory Beaty Postek. Związek tych dwojga nabiera tempa, a zakochani już zdążyli wyznać sobie uczucia. Na relacji zamieszczonej przez zwyciężczynię drugiej edycji Hotelu Paradise możemy usłyszeć krótką wymianę zdań podczas jazdy samochodem.

Co chciałeś powiedzieć? – zapytała Ata

Kocham cię! – słyszymy odpowiedź Piotra.

Na wszystkie świetości – śmieje się kobieta.

Mówi się, ja ciebie też – ripostuje jej partner.

Jedziemy – kończy dialog zwyciężczyni Hotel Paradise.

Z innych nagrań możemy wywnioskować, że w tym związku zdecydowanie nie brakuje śmiechu.


Ata Postek i Piotr Wójcik

Ata Postek i Piotr Wójcik

Ata Postek pokazała partnera

Ata Postek pokazała partnera

Beata Postek i Artur Sargsyan

Beata Postek i Artur Sargsyan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×