Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i...

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!
Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do...

Dziś sobota, 23.06.2018

To będzie prawdziwa bomba! Bystra asystentka Donalda Trumpa wyciąga asa z rękawa! Zamierza ujawnić szokujące sekrety z prezydenckiej sypialni!

Melania Trump i Donald w Polsce - plan wizytyOmarosa Manigault-Newman ujawni mroczne sekrety małżeństwa Trumpów

Burzliwe małżeństwo pięknej Melanii i Donalda Trumpa nadal wywołuje ogromne kontrowersje. Wiadomo od dawna, że w ich związku bywało różnie, szczególnie biorąc pod uwagę dużą różnicę wieku między obojgiem. Melania ma bowiem obecnie 47 lat, zaś jej mąż 71 lat. Wiadomym jest również fakt, że obecny prezydent USA nie cieszy się dobrą reputacją, zaś First Lady przyczepiono łatkę żony trofeum. Pomimo całego szumu medialnego ich małżeństwo trwa już od 18 lat i jak na razie nic nie wskazuje na to, aby małżonkowie planowali medialny rozwód.

Życie na ciągłym świeczniku nie jest łatwe, Donald i Melania Trump są pod ciągłym obstrzałem paparazzi i dociekliwych mediów. Raczej nie mogą czuć się z tym komfortowo. Szczególnie ostatnio, życie prywatne małżonków stało się tematem bardzo poczytnym. Fakt ten postanowiła wykorzystać bystra asystentka Donalda Trumpa – Omarosa Manigault-Newman, która, została zwolniona w trybie natychmiastowym z Białego Domu. Z pewnością głównym powodem jej zwolnienia była ognista kłótnia z szefem sztabu Trumpa –  Johnem Kellym. Rozgoryczona kobieta nie pozostaje jednak bierna, postanowiła iść za ciosem! Okazało się, że Omarosa zamierza wydać książkę, w której szczegółowo wypowie się na temat małżeństwa Melanii i Donalda.

W ciągu ostatniego roku obserwowałam wiele rzeczy, z którymi nie czułam się komfortowo – powiedziała.

Oczywistym jest fakt, że wszystko rozgrywa się wokół wielkich pieniędzy, bowiem taka książka mogłaby być warta nawet 10 milionów dolarów, jednak najgorsze jest to, że nie wiadomo co dokładnie zamierza ujawnić asystentka, jednak z pewnością będą to soczyste smaczki i ciekawe mroczne sekrety znanej na całym świecie pary.

Obecnie temat kompromitującej Trampa książki spędza sen z powiek bliskich pracowników Białego Domu. Jeden z zaufanych doradców Donalda Trampa czuje, że nadchodzą problemy.

 To może być najgorszy koszmar Donalda i Melanii. Omarosa jest ogromnym zagrożeniem ze względu na tajemnice, które może znać. Gdybym był prezydentem, wolałbym ją nadal trzymać na swoim stanowisku.Ich małżeństwo od dawna jest obiektem tajemnic i spekulacji. Czasem ich dziwną relację można było zauważyć nawet w miejscach publicznych. Ponoć Omarosa wie dokładnie, ile czasu spędzają razem, czy śpią razem w sypialni, a nawet wie, czy planują się rozwieść, gdy Donald opuści Biały Dom.

Zatem być może czeka nas wielki skandal sypialniany. Przecież każdy tabloid, z przyjemnością sięgnie po takie ogniste źródło wiedzy.

Czekacie na książkę?

Donald Trump i Melania w Wigilię nie mieli czasu dla siebie. Zdradziła ich popularna aplikacja

Melania Trump pochwaliła się świątecznym selfie w zabawnej pozie niczym zawodowa celebrytka. Wyobrażacie sobie Agatę Dudę robiącą coś takiego?

Amerykanie w szoku! To co zrobiła Melania Trump nie mieści się w głowie!Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

Komentarzy: 1


Gość | 29 grudnia 2017, 23:21

Według mnie nie można pisać czy nagrywać o czyimś prywatnym życiu (bez względu na to kto to jest) bez jego pisemnej zgody


Dodaj komentarz
×