Ashton Kutcher ma brata bliźniaka, o którym prawie nigdy nie mówi. Sprawdziliśmy, jak wygląda i czym zajmuje się Michael

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher ma brata bliźniaka, jednak nieczęsto się o nim wypowiada. Jak obecnie wygląda Michael? Czy są do siebie podobni?

Ashton Kutcher jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. W 1997 roku wygrał konkurs urody męskiej Fresh Faces stanu Iowa, dzięki któremu udało mu się podjąć pracę w agencji modeli w Nowym Jorku. Rok później podpisał kontrakt. Był twarzą takich marek, jak Versace i Calvin Klein. Chodził po wybiegach w Rzymie, Londynie i Mediolanie.

Kutcher po raz pierwszy pojawił się na szklanym ekranie dzięki roli Michaela Kelso w sitcomie Różowe lata siedemdziesiąte. Wówczas zauważyli go nastoletni widzowie, dzięki którym otrzymał nominację do nagrody Kids' Choice w 1999 roku i dwukrotnie zdobył nagrodę Teen Choice. Później można go było zobaczyć w komedii Już nadchodzi czy Stary, gdzie moja bryka?

Kutcher urodził się w Cedar Rapids. Jego matką jest Diane Portwood, która pracowała dla Procter&Gamble i Larry’ego Kutchera, w którym płynie czeska krew. Niewiele osób wie, ale aktor ma starszą siostrą Taushę oraz brata bliźniaka, Michaela, który miał wrodzoną wadę serca. Jak obecnie wygląda?

Jak wygląda brat bliźniak Ashtona Kutchera?

W 2003 roku aktor wyznał, że jego brat nie tylko miał wrodzoną wadę serca, ale i porażenie mózgowe. To wyznanie rozgniewało Michaela, który nigdy nie wypowiadał się na ten temat publicznie, a już tym bardziej nie chciał stać się twarzą tej przypadłości. Mężczyzna z powodu choroby ma problemy ze wzrokiem, mową, słuchem i ruchliwością, jednak mimo to może normalnie funkcjonować – jest rzecznikiem Celebral Palsy Foundation, a prywatnie szczęśliwym mężem i ojcem – ma syna, Jacksona.

Byłem bardzo zły. Bardzo zły. Pamiętam, jak rozmawiałem z nim o tym. Nie chciałem być twarzą CP. Nigdy o tym nie mówiłem – powiedział Michael w wywiadzie dla Today.

Na pierwszy rzut oka między braćmi nie widać dużego podobieństwa. Michael jest niższy, ma jasne włosy i zarost delikatnie przyprószony siwizną. Nosi okulary i najchętniej chadza w eleganckich koszulach. Interesuje się sportem – biega i startuje w konkursach oraz z uwagą śledzi rozgrywki lokalnej drużyny rugby. Nie oznacza to jednak, że bracia nie mają cech wspólnych. Obaj mają bardzo podobne, promienne uśmiechy i pozytywne usposobienie.

Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Wiedzieliście, że Ashton Kutcher ma brata bliźniaka?


Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Brat bliźniak Ashtona Kutchera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×