Supermodelka pokazała poznaczony rozstępami brzuch. „Jak drzewo życia”. Internauci pod wrażeniem odważnego zdjęcia

Ashley Graham

Ashley Graham

Supermodelka pokazała imponujący brzuch. To ciąża bliźniacza, a ona z miłością i bez skrępowania pokazała, jak rozstępy naznaczyły jej skórę. Co napisała?

Supermodelka pokazała naznaczony rozstępami brzuch. To ciąża bliźniacza, więc krągłości są już imponujące. Z dumą zacytowała ojca dzieci. Co napisała gwiazda pod odważnym zdjęciem? Jakie komentarze pojawiły się pod postem?

Ashley Graham pokazała naznaczony rozstępami brzuch

Ashley Graham jest chyba najpopularniejszą modelką plus size na świecie, a od niedawna także mamą Isaaca. Kilka lat temu wyszła za mąż za Justina Ervina. Jak tylko dowiedzieli się, że spodziewają się narodzin ich pierwszego dziecka, napisali na Instagramie:

Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze!

Chłopiec urodził się 18 stycznia 2020, a już niedługo na świecie pojawi się jego rodzeństwo. Latem Ashley Graham poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Podzieliła się z fanami zdjęciem z ciążowej sesji. Miała na sobie koszulę w paski i eksponowała zaokrąglony brzuszek. Od tamtej pory przyszła mama chętnie chwali się krągłościami. Pokazała się nawet bez bielizny, pozując po wyjściu z kąpieli, jedynie w ręczniku na głowie.

Graham oczekuje na narodziny bliźniąt. Modelka opublikowała w sieci nagranie z badania USG, w którym zdradziła te radosne nowiny.

Czy to bliźnięta? – dopytuje lekarkę na wideo.

Tak – odpowiada kobieta.

Do tego już wiadomo, że na świecie pojawi się dwóch chłopców.

W najnowszym poście na Instagramie modelka pokazała imponujący już brzuch. Bez skrępowania ujawniła, że jest cały poznaczony rozstępami i napisała:

Justin mówi, że moje rozstępy wyglądają jak drzewo życia – napisała modelka.

Pod postem supermodelki pojawiło się mnóstwo wpisów. Fani gratulują odwagi, a wielu zachwyca się komentarzem męża Graham i jego celnością. To bardzo ważny wpis, bo Ashley wyraźnie daje sygnał, zresztą nie pierwszy raz, że swoje ciało należy kochać i o nie dbać niezależnie od niedoskonałości.


`Ashley Graham pokazała brzuch

Ashley Graham pokazała brzuch

Ashley Graham pokazała brzuch

Ashley Graham pokazała brzuch

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×