Szukaj

Ashley Graham pokazała ciało po porodzie. Nie ma mowy o żadnym retuszu. Za odwagę zebrała gratulacje

Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham znana jest z przełamywania barier. Modelka plus size nawet po ciąży nie ma zamiaru ukrywać swoich niedoskonałości. Na zdjęciu pokazała dosłownie wszystko. Fanki gratulują odwagi. 

Ashley Graham to najbardziej znana na całym świecie modelka plus size. Występowała w szeregu kampanii reklamowych i pojawiała się na największych wybiegach. Na początku tego roku gwiazda po raz pierwszy została mamą. Jej synek urodził się 18 stycznia. Gdy tylko przyszli rodzice dowiedzieli się, że ich rodzina się powiększy, postanowili szczęśliwą nowiną podzielić się na Instagramie.

Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze!

Ashley w ciąży przytyła zdecydowanie więcej, niż się tego spodziewała. Jej figura stała się jeszcze okrąglejszą, a na ciele pojawiły się różne niedoskonałości. Na samym początku nie chciała zaakceptować tego stanu rzeczy. Najgorsze były dla niej rozstępy. Pomimo tego, że nigdy nie miała rozmiaru typowej wybiegowej modelki, to wszystko, co zaczęło dziać się z jej ciałem, wywołało sporo niepokoju. Jednak gdy po raz pierwszy wzięła w ramiona swojego synka, zrozumiała, że miało to sens. Chłopiec ma już 9 miesięcy, a ona przez ten czas nie miała zamiaru ukrywać swojego ciała.

Ashley Graham pokazała odważne zdjęcie

Ashley nawet po narodzinach syna nie zrezygnowała z kariery i sesji zdjęciowych. Rozstępy i dodatkowe kilogramy nie stanowiły już dla niej żadnej bariery. Postanowiła pokazać wszystkim kobietom, że mogą czuć się piękne bez względu na to, jak wygląda ich ciało. Dzisiaj na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała dosłownie wszystko.

Naga duża dziewczyna – napisała pod swoim selfie z łazienki.

View this post on Instagram

nakie big girl 👋🏽

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanek, które pochwaliły wielką odwagę modelki. Trzeba przyznać, że niewiele kobiet, a zwłaszcza gwiazd pokazałoby swoje ciało bez żadnego retuszu.

  • To jest sama prawda. Tak właśnie wygląda większośc kobiet.
  • Takie są młode mamy, nie możemy się wstydzić naszego ciała.
  • Brawo. Show-biznes to nie tylko modelki w rozmiarze XS.
  • Jesteś bardzo odważna. Masz piękne ciało i duszę.

Sama Ashley podczas jednego z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat retuszowania zdjęć.

Zawsze pojawia się pytanie, co chcesz, żebyśmy wyretuszowali, a co chcesz, żebyśmy usunęli? A ja powiedziałam „nic”, z wyjątkiem zacisku trzymającego tło DIY. Chcę, żeby wszyscy naprawdę wiedzieli… Chcę, żeby ludzie widzieli, kim jestem, ponieważ każdy ma swoją historię – powiedziała w wywiadzie dla „People”.

Bijemy brawo za odwagę.


Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham
Ashley Graham

Ashley Graham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×