Córka Joanny Krupy gwiazdą nowego wideo. Asha nieźle się rozgadała. Rośnie jak na drożdżach i zachwyca fryzurką

Asha gwiazdą wideo mamy

Asha gwiazdą wideo mamy

Joanna Krupa pokazała Ashę na nowym wideo. Chwytający za serce wpis nie odwrócił uwagi od tego, jak wyglądała dziewczynka.

Joanna Krupa na spacerze z psem poznała Douglasa Nunesa. Ich znajomość szybko się rozwinęła, narodziło się gorące uczucie i wzięli huczny ślub w Krakowie. Trzy lata temu na świat przyszła ich córka Asha, która jest dla małżonków całym światem. Rodzice marzą, żeby była szczęśliwa:

Na pewno mój mąż by powiedział, że nie chce by nasza córka szła w show-biznes. On by chciał, by była lekarzem albo adwokatem. A ona codziennie wstaje i śpiewa, więc mówię do niego: „Nie wiem, czy to twoje marzenie się spełni” – zdradziła Joanna w rozmowie z Faktem.

Rodzice nie chcą narzucać jej żadnych wyborów, ale na pewno może liczyć na wsparcie.

Jak będzie starsza, to sama zdecyduje, a ja jej będę kibicować bez względu na to, co będzie chciała robić.

Dziewczynka jest częstym gościem na profilu swojej mamy. Nie brakuje tam zdjęć, czy też wideo, na których możemy podglądać, jak razem spędzają czas. W niedzielę modelka pokazała nowe wideo z Ashą. Opatrzyła je wzruszającym opisem.

Joanna Krupa pokazała Ashę na nowym wideo

Na profilu Joanny Krupy pojawiło się wideo, na którym widzimy Ashę, która w salonie domu w Kalifornii bawi się rowerkiem, a także rozmawia z babcią na temat zwierzaków, które ja otaczają.

Bez względu na to, co przyniesie przyszłość, dziękuję Bogu, że będziesz ze mną na każdym kroku. Moja mała księżniczka – napisała modelka.

Asha wygląda uroczo w dwóch kitkach i bardzo wygodnym ubranku. Nie od dzisiaj wiadomo, że Joanna Krupa w jakiś wyjątkowy sposób nie stroi córki, a raczej stawia na wygodę. 3-latka ma bardzo normalne dzieciństwo, o co bardzo dbają jej rodzice.

Na wideo została uwieczniona rozmowa dziewczynki z babcią. Mówią o niewidomym psiaku z domowego stadka.

Asha ona czuje, że ją kochasz. Miłość jest bardzo ważna, wiesz?

Kocham ją bardzo – szczebiocze dziewczynka.

Pod postem jak zawsze, kiedy główną bohaterką jest córeczka Joanny Krupy, nie brakuje zachwytów. Jesteście fanami Ashy?


Asha gwiazdą wideo mamy

Asha gwiazdą wideo mamy

Asha gwiazdą wideo mamy

Asha gwiazdą wideo mamy

Asha gwiazdą wideo mamy

Asha gwiazdą wideo mamy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×