„BrzydUla” z nowym głównym bohaterem! Do obsady serialu dołączyła gwiazda hitu TVP

BrzydUla 2

BrzydUla 2

Do BrzydUli dołącza kolejna gwiazda. Już wiadomo, że postać, którą zagra aktor znany z Barw szczęścia, nieźle namiesza w życiu bohaterów.

Pierwsza seria BrzydUli zaskarbiła sobie wielką sympatię widzów, dlatego ku ich zadowoleniu, po dziesięciu latach serial powrócił na antenę.

W nowym sezonie poznajemy Ulę jako matkę trojga dzieci, która karierę poświęciła na rzecz rodziny. Wywołało to lawinę zdarzeń w jej życiu, m.in. kryzys w małżeństwie i zdradę, której dopuściła się, przypuszczając, że jej mąż sypia z asystentką Nadią. Tytułową bohaterkę czekają niezłe perypetie.

Scenarzyści dwoją się i troję, żeby zapewnić widzom atrakcje, a ich ulubione postaci zmagają się z różnymi przeszkodami, jakie zostają postawione na ich drodze.

Właśnie ogłoszono, że do obsady serialu dołączy gwiazda Barw szczęścia.

Artur Chamski dołączył do obsady BrzydUli

BrzydUla 2 okazała się wielkim hitem, więc producenci starają się jak najbardziej uatrakcyjnić serial. Sporo się dzieje na planie, a scenarzyści dokładają starań, żeby było jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Właśnie ogłoszono, że do obsady dołączy Artur Chamski, który jest widzom doskonale znany z Barw szczęścia, Pierwszej miłości czy Twoja twarz brzmi znajomo. Z pewnością pamiętają go również fani Eurowizji – w 2009 roku startował w polskich preselekcjach, w których przegrał z Lidią Kopanią.

Podczas spotkania z fanami serialu Julia Kamińska zapowiedziała, że pojawią się nowe postaci. Okazuje się,  że stanie się to szybciej, niż można było przypuszczać.

Jeszcze przed wakacjami poznamy Alana, w którego wcieli się Artur Chamski. Widzowie zobaczą po raz pierwszy w 148. odcinku (emisja na Playerze 7.05, w TVN7 14.05).

Po tym, jak barwny duet projektantów MiroSławo odprawi z kwitkiem Jaśka i Wojtka ze względu na pokrewność Bażanta ze znienawidzonym Pshemo, w F&D rozpocznie się rozpaczliwe poszukiwanie asystenta dla projektantów. I w tym momencie pojawi się Alan. Delikatny, nieśmiały, skromny i roztargniony. Krótko mówiąc: urocza gapa. Przekona się jednak, że urok to klucz do sukcesu. Podobnie jak jego duże niebieskie oczy, które zahipnotyzują niejednego – zdradziła Pudelkowi osoba związana z produkcją.

Sam zainteresowany również zapowiedział swój udział w produkcji:

Cześć nazywam się Alan, dla przyjaciół Alą. Dołączyłem do obsady serialu „BrzydUla”,@brzydula.tvn nowe wyzwanie i okazja do spotkania z Wami na ekranie @tvn.pl @tvn7 oraz @player.pl – napisał na Instagramie.

Już wiadomo, że Alan sporo namiesza, a jego postać będzie niezwykle barwna i wniesie dużo nowego do F&D.


Artur Chamski dołączy do BrzydUli

Artur Chamski dołączy do BrzydUli

Artur Chamski dołączy do BrzydUli

Artur Chamski dołączy do BrzydUli

Artur Chamski

Artur Chamski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×