NewsyOstatni mecz Artura Boruca w Reprezentacji Polski! Wiemy już co wydarzyło się w 44 minucie! [WIDEO]

Ostatni mecz Artura Boruca w Reprezentacji Polski! Wiemy już co wydarzyło się w 44 minucie! [WIDEO]

Reakcje na odejście Artura Boruca z kadry
Kuba Górski
10.11.2017 21:36, aktualizacja: 10.11.2017 23:56

Z pewnością wszyscy kibice piłki nożnej domyślali się, że spotkanie z Reprezentacją Urugwaju będzie bardzo emocjonalne. Przede wszystkim ze względu na zakończenie kariery przez Artura Boruca i jego ostatni mecz w barwach biało-czerwonych. Lecz wrażeń nie brakowało również pod innymi względami.

Pierwszym zaskoczeniem dla kibiców był brak kapitana drużyny, czyli Roberta Lewandowskiego. Sportowiec wciąż odpoczywa po kontuzji, lecz wraz z żoną oglądali mecz z trybun. Natomiast Lewego w tej roli zastąpił kończący karierę Artur Boruc, który wystąpił z numerem 65. A przypomnijmy, że był to jego 65 mecz z reprezentacją.

Dodatkowo od samego początku byliśmy świadkami zagorzałej walki o piłkę. W pierwszej połowie nie obyło się bez sytuacji, które zapierały dech w piersiach. Mimo starań Polskiej Reprezentacji mecz po 45 minutach zakończył się wynikiem 0:0.

W 44 minucie nastąpił bardzo wzruszające pożegnanie Artura Boruca z polską drużyną. Nie zabrakło pięknych gestów, okrzyków i łez. Kibice zgromadzeni na Stadionie Narodowym podziękowali piłkarzowi owacjami na stojąco i wielkimi brawami.

Artur uroczyście przekazał Łukaszowi Fabiańskiemu opaskę i niepokonany, dumnie zszedł z murawy.