Szukaj

Sara Boruc pokazała zdjęcie z “pępkowego”. Tak słodkiego Artura Boruca jeszcze nie widzieliśmy

Sara i Artur Borucowie niedawno zostali rodzicami. Od momentu, w którym Noah pojawił się na świecie, dumni rodzice regularnie chwalą się jego zdjęciami w sieci. Ostatnie zasługuje na szczególną uwagę.

Sara Boruc na początku maja powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Żona Artura Boruca zdecydowała się na poród w domu, dzięki czemu w tym wyjątkowym czasie, mogła liczyć na wsparcie najbliższych jej osób. Od momentu, w którym Noah jest z rodzicami, podbił już serca internautów, którzy są oczarowani jego fotografiami.

Zwłaszcza, że rodzice nie ukrywają jego twarzy, a wręcz przeciwnie – chętnie publikują jego nowe zdjęcia. Tak jak ostatnio, kiedy to Sara na swoim Instastory pokazała bardzo uroczą fotografię. Piosenkarka pokazała bowiem śpiącego chłopczyka, u boku którego drzemał zmęczony Artur Boruc. Co tak bardzo wyczerpało go z sił?

Panowie po “pępkowym” – opisała zdjęcie Sara, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Wygląda więc na to, że piłkarz do późna świętował narodziny syna. Noah to długo wyczekiwany syn w rodzinie Boruców. Pierwszy, który pojawił się w małżeństwie Sary i Artura.

Zobacz: Sara Boruc pochwaliła się formą po ciąży i niemal natychmiast dostała setki pytań. Zdradziła swój prosty trik

Zobacz: Syn Sary Boruc w ogniu krytyki. Matka stanęła w obronie dobrego imienia chłopca

Zobacz: Sara Boruc zdradza szczegóły domowego porodu. “Artur nie puścił mnie nawet na moment”


Kto jest bardziej stylowy – Sara Boruc czy Artur Boruc?

×