Artur Boruc na randce z żoną. Jest gorąco nie tylko z powodu słońca. Jaka piękna para!

Artur Boruc i Sara Boruc

Artur Boruc i Sara Boruc

Artur Boruc i Sara Boruc wybrali się na randkę. Romantycznymi kadrami podzieliła się żona piłkarza. Jaką oni są piękną parą!

Artur i Sara Boruc już od wielu lat tworzą jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Obecnie mieszkają w Warszawie. Ona rozkręca biznes – projektuje ubrania, z wielkim sukcesem, a on gra w Legii. Może początki ich relacji były mało romantyczne i nie wróżyły wielkiej miłości, jednak już dzisiaj wiadomo, że idealnie się dobrali. O tym, jak się poznali, opowiedziała reporterce Jastrząb Post, żona bramkarza:

To było takie mało romantyczne spotkanie. Niewymarzone. Poznałam Artura w klubie w Warszawie, gdzie pomieszkiwałam, bo studiowałam zaocznie. Wtedy wypadały akurat moje urodziny, przyjechała do mnie siostra i wyciągnęła mnie do klubu. Nie miałam czasu na kluby, bo w sobotę i niedzielę byłam w szkole. Ale wyszłyśmy ze względu na te urodziny i jak wychodziłyśmy to na schodach szturchnął mnie jakiś pan w ramię i coś tam zaczęłam do niego mówić, że niegrzecznie się zachował. To był taki dość duży chłopak, jak to się mówi koksu i okazało się, że to jest Artura kolega. Ja podobno byłam bardzo wyszczekana i wszyscy się zaczęli śmiać, że do takiego faceta tak pyskuję.

Dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami dwojga wspólnych dzieci. Ich najmłodsza latorośl – Noah przyszedł na świat dwa lata temu. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, a wspólne zdjęcia rodzinne dość często pojawiają się na profilu piłkarza i jego żony. Nie brakuje także fotografii, na których są tylko we dwoje, bo nie zapominają o tym, że o związek należy dbać. W poniedziałek pochwalili się zdjęciami z randki.

Zobacz także: Mannei idzie jak burza! Kolejna gwiazda ze światowego topu włożyła ubranie od żony Boruca

Artur Boruc i Sara Boruc na randce

Sara Boruc w poniedziałkowe popołudnie podzieliła się zdjęciami z randki z mężem. Na jej profilu pojawiły się kadry, na których małżonkowie przytulają się. Jest też namiętny pocałunek. Jak widać, temperatura ich związku jest ciągle wysoka. Post opatrzony jest jedynie serduszkiem, ale tu już więcej nic nie potrzeba.

O tym, że Sara i Artur są idealnie dobrani, nie mają wątpliwości ich fani, którzy zachwycają się tym, jak pięknie razem wyglądają.


Artur Boruc i Sara Boruc na randce

Artur Boruc i Sara Boruc na randce

Artur Boruc i Sara Boruc na randce

Artur Boruc i Sara Boruc na randce

Artur Boruc i Sara Boruc na randce

Artur Boruc i Sara Boruc na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×