Zbigniew Boniek obiecał, że Adam Nawałka zajmie się tą sprawą i wyciągnie ewentualne konsekwencje. Co im grozi? Przegląd sportowy nie wyklucza, że zawodnicy mogą za karę nie zostać powołani do gry w kolejnych meczach z Rumunią i Słowenią.
Uważacie, że należy im się kara z powodu złamania regulaminu?