Artur Barciś miał koronawirusa, teraz chce przyjąć szczepionkę. Nie obyło się bez problemów. „Traktuję to jako zwieńczenie całej gehenny”

Artur Barciś

Artur Barciś

Artur Barciś pod koniec 2020 roku walczył z koronawirusem. W jednym z wywiadów, którego udzielił zadeklarował, że chce przyjąć szczepionkę na COVID-19. Pojawiły się jednak pewne przeszkody.

Artur Barciś pod koniec listopada umieścił w swoich social mediach wiersz Obcy, który opowiada o walce z chorobą. Chociaż nie wymienił jej nazwy, w rozmowie z Onetem ujawnił, że zmaga się z koronawirusem. Powiedział, że pomimo iż nie wymagał hospitalizacji, były momenty, w których źle się czuł:

 Nie chciałem nagrywać wcześniej, gdy byłem w bardzo złym stanie, żeby nie epatować swoją fizycznością. Dopiero teraz wszystko zmierza ku lepszemu. Chciałem dać jakieś świadectwo ku przestrodze – mówił Barciś.

W tej samej rozmowie aktor zdradził, że dzieli się swoimi doświadczeniami po to, by ostrzec innych:

 Chciałem przestrzec ludzi, że może ich coś takiego spotkać. Nie przypuszczałem, że spotka to mnie, bo bardzo się pilnowałem, przestrzegałem wszelkich procedur, ale okazało się, że to może nie wystarczyć.

Artur Barciś zaszczepi się na koronawirusa. Gdzie przyjmie szczepionkę?

Barciś w nowym wywiadzie nawiązał do przebytej choroby. W rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że chce przyjąć szczepionkę na koronawirusa. Pojawiły się jednak drobne przeszkody – dawkę wakcyny może przyjąć w przychodni położonej 140 km od Warszawy. Aktor podkreśla, że odległość nie jest dla niego problemem:

Pojadę tam, przede wszystkim dlatego, że mogę. Jestem zmotoryzowany i mogę zrobić sobie taką wycieczkę. Tym bardziej że nie wiedziałem, że istnieje taka miejscowość, a teraz, jak już to ogłosiłem, to już nawet nie wypada mi tam nie pojechać

Gwiazdor Rancza otrzyma szczepionkę w miejscowości Żelazna Rządowa. Uważa, że dzięki temu będzie miał okazję, by zrobić sobie wycieczkę:

Traktuję to jako zwieńczenie mojej całej gehenny z COVIDEM-19 i myślę, że ono jest nawet zabawne, że kończy się nie banalnie w Warszawie na Żelaznej, ale w Żelaznej Rządowej. Zabawne jest jeszcze to, że obok Żelaznej Rządowej jest Żelazna Prywatna, więc po prostu zrobię sobie taką wycieczkę.

Aktor ujawnił, że nie wzbrania się od szczepień, bo swoją wiedzę w tym temacie opiera na badaniach naukowców, a nie na wiadomościach, które można przeczytać w sieci:

Chce się upewnić, że te przeciwciała będę miał dzięki tej szczepionce. Najważniejsze, aby ich mieć jak najwięcej. A szczepionka, przynajmniej na jakiś czas, to gwarantuje. Dla mnie szczepienie jest absolutnie oczywiste.

Jesteście za czy przeciw szczepieniom?


Artur Barciś – premiera spektaklu Wspólnota mieszkaniowa

Artur Barciś – premiera spektaklu Wspólnota mieszkaniowa

Artur Barciś na inauguracji Specktaklove

Artur Barciś na inauguracji Specktaklove

Artur Barciś – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Artur Barciś – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×