Stało się! Europejska potęga wykłada ogromne pieniądze za Arkadiusza Milika. Wygląda na to, że za chwilę dojdzie do największego transferu w polskiej piłce!

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik przechodzi do Napoli?

Stało się! Arkadiusz Milik będzie grał we włoskim Napoli. Jak podaje Przegląd Sportowy, za polskiego napastnika wyłożono 32 miliony euro! To więcej, niż w przypadku Grzegorza Krychowiaka. Może więc dojść do historycznego transferu.

EURO 2016 skończyło się już jakiś czas temu, ale wciąż mówi się o polskich piłkarzach. Naszymi zawodnikami interesują się zagraniczne potęgi. Grzegorz Krychowiak przeszedł do PSG, a Kamil Glik do AS Monaco. Wciąż wahają się losy Kuby Błaszczykowskiego. Polak otrzymał podobno kilka ofert z Hiszpanii i Anglii, ale nie od dziś wiadomo, że piłkarz chciałby wrócić do Bundesligi. Dziś okazuje się, że hitowy transfer może się dokonać w przypadku Arkadiusza Milika. Polak, choć nie błyszczał na EURO 2016, to i tak jest w gronie zainteresowań wielu klubów. Piłkarz odwiedził już Napoli i wszyscy myśleli, że to wtedy dojdzie do transferu. Nic bardziej mylnego! Dziś Przegląd Sportowy przedstawił szczegóły ewentualnego nowego kontraktu Polaka. Obecny klub Milika, Ajax Amsterdam, miałby dostać 32 miliony euro, ale władze nawet nie chcą o tym słyszeć. Nie zamierzają bowiem sprzedawać piłkarza.

Jak myślicie, czy Milik powinien grać w Napoli? Z przeprowadzki do Włoch z pewnością ucieszyłaby się partnerka piłkarza Jessica Ziółek.

Zobacz: Jessica Ziółek znów podpadła internautom. Jednym zdjęciem wywołała prawdziwą burzę

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Transfer Akradiusza Milika

Arkadiusz Milik zawdzięcza sukces podczas meczu Polska-Irlandia kulkom mocy?

Arkadiusz Milik zagra w Napoli?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×