Arek Milik rusza z tajemniczym biznesem. Właśnie ogłosił, że poszukuje wspólników

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik

Piłkarz Arkadiusz Milik rozpoczyna nowy biznes. Aż trudno uwierzyć, czym się zajmie. Jego nowa inicjatywa ma łączyć ze sobą sport i gaming!

Arkadiusz Milik to 28-letni piłkarz. Większość z nas kojarzy go głównie za sprawą występów w reprezentacji narodowej Polski (od 2012 roku). Wraz z naszymi orłami brał udział w Mistrzostwach Europy 2016 i Mistrzostwach Świata 2018. Napastnik prowadzi też karierę klubową. Zaczynał ją w Katowicach, by następnie brylować w klubach Bayer Leverkusen, FC Augsburg, AFC Ajax, SSC Napoli, a obecnie w Olympique Marsylia.

Sportowiec angażuje się też w biznes. Inwestuje w start-upy, kompleks mieszkaniowy, ale prowadzi również lokal gastronomiczny Food&Ball w Katowicach. Jego restauracja bardzo wykazała się podczas trwania pandemii koronawirusa, gdy jej pracownicy zaangażowali się w dostarczanie posiłków dla szpitali. Jak się okazuje piłkarz, wchodzi teraz w zupełnie nową branżę. Zamierza łączyć ze sobą sport i gaming.

Jest to dobry pomysł. Światowy rynek gier wideo jest bowiem większy od branży filmowej i muzycznej. Również najpopularniejsi piłkarze przyznali się do tego, że lubią grać. Wśród nich znaleźli się m.in.: Neymar, Lucas Hernández, Fernando Torres i Antoine Griezmann.

Arkadiusz Milik rusza z nowym biznesem. Jakim?

Arek zamieścił informację o projekcie w social mediach. Dowiadujemy się z niej, że rozpoczyna „tajny projekt” z Rojsonem. Ten drugi nazywa się tak naprawdę Patryk Rojewski i jest  youtuberem, ludologiem i felietonistą, który tylko na YouTube zgromadził 1,66 mln fanów.

Cześć wszystkim. Chciałbym się z wami podzielić nowym projektem, w którym biorę udział. Razem z Rojsonem robię coś innowacyjnego. Jak możecie się domyślić, łączymy sport i gaming. Jak chcesz dowiedzieć się więcej i zostać naszym wspólnikiem, wejdź na www.tajnyprojekt-arka.pl i wyślij nam swój email. Tajemnicę ujawnimy wkrótce, a więcej info otrzymasz do końca marca – Arek powiedział w nagranym przez siebie filmiku.

Zapowiedź nowej inicjatywy pojawiła się też w mediach społecznościowych Rojsona.

Niestety obaj panowie nie przekazali jeszcze więcej informacji na ten temat. Domyślacie się, czego konkretnie będzie dotyczyły nowa inicjatywa sportowca i youtubera?


Arkadiusz Milik i Rojson

Arkadiusz Milik i Rojson

Arkadiusz Milik | fot. Instagram.com/arekmilik

Arkadiusz Milik | fot. Instagram.com/arekmilik

Arkadiusz Milik | fot. Instagram.com/arekmilik

Arkadiusz Milik | fot. Instagram.com/arekmilik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×