Ariana Grande pokazała DUŻO zdjęć ze ślubu. Zjawiskowa suknia, piękne dekoracje. Taki rozmach tylko w Hollywood

Zdjęcia ze ślubu Ariany Grande

Zdjęcia ze ślubu Ariany Grande

Zobacz zdjęcia ze ślubu Ariany Grande. Gwiazda zaskoczyła swoich fanów i zdradziła datę ceremonii oraz podzieliła się fotografiami z tego ważnego dla niej i Daltona Gomeza dnia. Piękne kadry podbijają sieć.

Ariana Grande wzięła ślub. Ta informacja na początku miesiąca zelektryzowała media. O tym, że wokalistka wyszła za mąż, powiadomił przedstawiciel gwiazdy, który te radosne nowiny potwierdził w oświadczeniu przekazanym portalowi Just Jared. 

Fani nie ukrywali zaskoczenia, bo, mimo że artystka i Dalton Gomez byli zaręczeni, nic nie wskazywało, że planują zaślubiny. Para tak powiedziała sobie w domu Ariany w Montecito w Kalifornii, podczas kameralnej uroczystości, której świadkami byli bliscy nowożeńców:

Pobrali się. Uroczystość była mała i kameralna. Był to czas pełen szczęścia i miłości. Nowożeńcy i obie rodziny nie mogą być szczęśliwsi – podał mówiła osoba ze sztabu gwiazdy portalowi People.

Do mediów przeciekło kilka fotografii, na których można było podejrzeć, jak pięknie wyglądała panna młoda. W środę Grande udostępniła sporo zdjęć na Instagramie. Prezentowała się zjawiskowo.

Ariana Grande pokazała zdjęcia ze ślubu

Ariana Grande po tym, jak zszokowała świat wiadomością, że potajemnie poślubiła partnera, Daltona Gomeza, podzieliła się pierwszymi zdjęciami z ich wielkiego dnia.

Przypomnijmy, że kolorowa prasa długo plotkowała na temat nowego związku Ariany, a ta uparcie milczała. Dopiero po pięciu miesiącach ogłosiła, że jej serce jest zajęte przez Daltona Gomeza. Pod koniec 2020 roku pochwaliła się, że ukochany poprosił ją o rękę i został przyjęty. Pochwaliła się ogromnym pierścionkiem, a w opisie wyznała, że to mężczyzna jej życia:

Na zawsze – podpisała zdjęcie.

Para jest już po ślubie, a Ariana w końcu zdecydowała się podzielić zdjęciami z tego dnia. Gwiazda wygląda wspaniale w swojej oszałamiającej sukni ślubnej, która podkreśliła jej idealną figurę. Kreację Grande dopełniła krótkim welonem, który wpięła w prostą fryzurę. Idealny makijaż uwydatnił zjawiskową urodę wokalistki.

5.15.21 – podpisała post datą ślubu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Na uwagę zasługuje też oszałamiająca scenografia. Ariana i Dalton pozują w pomieszczeniu pełnym świec i kwiatów. Nie da się nie zauważyć, jak bardzo są w sobie zakochani. W komentarzach aż roi się od serdeczności i komplementów. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×