Ariana Grande zaręczyła się. W końcu możemy podziwiać jej niezwykły pierścionek! To cudo kosztowało prawie 400 tysięcy!

Ariana Grande pierścionek zaręczynowy

Ariana Grande pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy Ariany Grande za 100 tys. dolarów

Ariana Grande zaręczyła się z aktorem Pete Davidsonem. Informacja ta wstrząsnęła mediami na całym świecie, w końcu wokalistka ma dopiero 24 lata. Najwyraźniej idolka nastolatek dojrzała już do decyzji o rychłym małżeństwie. Zanim jednak będziemy mogli podziwiać Arianę Grande w sukni ślubnej, możemy zachwycać się czymś innym – jej luksusowym pierścionkiem zaręczynowym, o którym aż huczy w amerykańskich mediach.

Portal TMZ dotarł do pierwszych zdjęć Ariany z imponującą błyskotką na placu. Okazuje się, że gwiazda dostała od swojego wybranka diament o szlifie brylantowym VVS1 w kształcie gruszki w platynie wysadzanej setkami malutkich diamentów, który został zaprojektowany na specjalne zamówienie przez słynnego jubilera Greg Yuna

Według ustaleń TMZ, pierścionek zaręczynowy Ariany Grande kosztował prawie 100 tysięcy dolarów, czyli ok. 400 tysięcy złotych.

Magazyn People twierdzi, że podobno Ariana boi się nosić na co dzień swoje zaręczynowe cudo, dlatego Pete obdarował ją repliką, której wartość jest znacznie niższa od oryginału.

Na bogato!

Wartość tych błyskotek nie mieści się w głowie! Zobaczcie jakie pierścionki zaręczynowe największe gwiazdy noszą na palcu!

HIT! Ledwo pogoniła jednego partnera, a już jest zaręczona! Kim jest wybranek ślicznej Ariany Grande?

Królowa jest tylko jedna! Oto najpopularniejsza na świecie gwiazda Instagrama! Zostawiła wszystkich daleko w tyle! [RANKING]


Pierścionek zaręczynowy Ariany Grande (za TMZ.com)

Pierścionek zaręczynowy Ariany Grande (za TMZ.com)

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×