Ariana Grande po domu nosi zupełnie inną fryzurę niż na scenie. Bez długiego kucyka jest nie do poznania

Ariana Grande

Ariana Grande

Adriana Grande pochwaliła się na Twitterze swoją domową fryzurą. Po długich, prostych włosach nie ma już śladu. Jak wygląda?

Ariana Grande należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Oprócz pięknego głosu, jej znakiem szczególnym jest niebagatelna uroda. Znana jest głównie ze swoich hitów, choć jej fani także chętnie śledzą również jej życie osobiste. Gwiazda ma na swoim koncie kilka krótkich romansów, ale też i poważnych związków.

Ariana Grande – kariera

Młodziutka piosenkarka pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Jest aktualnie jedną z największych gwiazd muzyki popowej i ulubienicą głównie nastoletnich słuchaczy. To autorka wielu hitów, takich jak: ProblemBreak Free czy Into You. Swoją spektakularną karierę w show-biznesie rozpoczęła na Broadway, gdzie grała w spektaklu pt. 13.

Światową sławę przyniosła jej główna rola w telewizyjnym serialu Victoria znaczy zwycięstwo w 2010 roku. Był on pokazywany również w Polsce. Natomiast muzyczna kariera Ariany Grande rozpoczęła się od nagrania piosenek do soundtracku do tej właśnie produkcji. Następnie gwiazda podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Republic Records i w 2013 roku wydała swoją debiutancką płytę pt. Yours Truly.

Ariana Grande – nowa fryzura

Młoda gwiazda zachwyca swoich obserwujących, umieszczając zdjęcia idealnie dobranych stylizacji, gdzie zawsze ma nienaganną fryzurę. Jej znakiem rozpoznawczym stał się długi kucyk upięty z wyprostowanych włosów. Rzadko zdarza się, że prezentuje się w innym wydaniu. W ostatnim czasie zrobiła wyjątek i pokazał się fanom w całkiem innym wydaniu. Zdecydowała się na pokazanie swoich naturalnych włosów, gdyż jej idealne, sceniczne uczesanie jest zupełnie różne od tego, jakie nosi na co dzień.

Adriana Grande prywatnie ma znacznie krótsze włosy, które nie sięgają jej nawet do pasa, a mają długość do ramion. Na dodatek bardzo się kręcą, przez co artystka bardzo rzadko nosi je rozpuszczone. Tajemnicę zdradziła na Twitterze, kiedy to opublikowała zdjęcie w domowym upięciu. Widzimy ją na nim z burzą czarnych loków. Trzeba przyznać, że wygląda niezwykle dziewczęco i uroczo.


Ariana Grandę ma nowa fryzurę

Ariana Grandę ma nowa fryzurę

Ariana Grande - jak wygląda w krótkich włosach?

Ariana Grande - jak wygląda w krótkich włosach?

Ariana Grande – Grammy 2020

Ariana Grande – Grammy 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×