Szukaj

Ariana Grande już nie ukrywa nowego chłopaka. Właśnie pokazała go światu. To przystojny biznesmen

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande jest zakochana. Piosenkarka już nie ukrywa swojego nowego związku. Kto skradł jej serce? Kim jest jej nowy partner?

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych młodych gwiazd. Mimo że wokalistka ma dopiero 27 lat, to na swoim koncie odnotowała już wiele sukcesów. Ma w swoim dorobku już ponad 130 statuetek, w tym Grammy i MTV EMA. Każdy z jej singli z miejsca staje się przebojem. Gwiazda często współpracuje z innymi artystami. Z okazji zbliżających się świąt wzięła udział w świątecznym koncercie dla Apple TV, w którym wystąpiła razem z Mariah Carey i Jennifer Hudson.

W ostatnim czasie zdecydowała się również podjąć współpracę z Lady Gagą, z którą nagrała wspólnie piosenkę i teledysk do utworu Rain on me. Utwór stał się przebojem, który w ciągu miesiąca od publikacji na platformie YouTube osiągnął 125 mln wyświetleń. Tytuł ten otrzymał również nominację do nagrody Grammy 2021 w kategorii Najlepszy duet.

Ariana Grande ma chłopaka

Ariana Grande ma też powodzenie u mężczyzn. Na swoim koncie ma kilka przelotnych romansów i poważnych związków. Na jej punkcie oszaleli między innymi Graham Phillips, nieżyjący już raper Mac Miller oraz komik Peter Davidson.

Mimo tak wielu adoratorów przez blisko dwa lata wokalistka była singielką. Dopiero na początku tego roku jej serce zaczęło bić mocniej, a w zagranicznych tabloidach coraz częściej ukazywały się artykuły o tym, że jest zakochana. Serce piosenkarki skradł niejaki Dalton Gomez.

Jak donosi portal Entertainment Tonight, Ariana i jej nowy chłopak po raz pierwszy wspólnie zostali przyłapani w okolicach walentynek, jednak przez długi czas utrzymywali swoją relację w tajemnicy. W marcu w tabloidach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że para spędza czas w domu wokalistki, ponieważ razem poddają się kwarantannie.

Po kilku miesiącach Ariana oficjalnie potwierdziła, że jest w związku. Na Instagramie opublikowała kilka zdjęć, które opatrzyła podpisem:

Trochę życia.

Wśród kadrów znalazła się fotografia, na której gwiazda hitu Tank you, next całuje się z nowym chłopakiem. Uroczy kadr od razu przypadł jej fanom do gustu. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że są bardzo szczęśliwi.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy są wzruszeni publikacją zakochanych:

  • Moje serce się rozpływa…
  • Ta miłość i światło…
  • To szczęście widoczne na zdjęciach!
  • Jesteście przesłodcy!

Kim jest Dalton Gomez?

Dalton Gomez nie jest osobą publiczną, co potwierdzają doniesienia zagranicznych mediów. Dotychczas żaden ze świadków widzących parę nie był w stanie go rozpoznać. Reporterzy ustalili jednak, że Dalton był niegdyś tancerzem i ma z Arianą wielu wspólnych znajomych. Na swoim Instagramie w 2017 roku opublikował zdjęcie z Miley Cyrus. Mężczyzna wychowywał się w południowej Kalifornii.

Obecnie Gomez jest sprzedawcą luksusowych nieruchomości. Od pięciu lat pracuje na rynku. Sprzedawał dotychczas domy warte miliony dolarów.

Arianie i Gomezowi życzymy szczęścia i wielu pięknych chwil spędzonych razem.


Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×