Szukaj

Zaskakujący coming out Ariany Grande! Czy światowa gwiazda pop jest biseksualistką?! Co na to jej były chłopak?

Ariana Grande jest biseksualna

Ariana Grande jest biseksualna

Ariana Grande jest biseksualna?

Ariana Grande nagrała kontrowersyjny duet z biseksualną przyjaciółką. Piosenka stała się natychmiast hymnem środowiska biseksualnego. Czy jest to ukryty coming out piosenkarki?

Młoda amerykańska wokalistka Ariana Grande jest obecnie u szczytu swojej wielkiej sławy. W 2018 roku piosenkarka została ogłoszoną najbardziej wpływową kobietą roku przez magazyn Bilboard. Jej płyty rozchodzą się jak świeże bułeczki, natomiast koncerty wypełniają się po brzegi wiernymi fanami z całego świata. Ariana jest także znana ze swojego bogatego życia osobistego, w swoim życiu miała bowiem mnóstwo partnerów, co sugeruje, że jest osoba wybitnie kochliwą.

Od czerwca 2018 roku wokalistka zaczęła spotykać się z członkiem obsady programu Saturday Night Live Petem Davidsonem, z którym w czerwcu się zaręczyła. Jednak nieoczekiwanie gwiazda zerwała zaręczyny, jak również ogłosiła rozstanie z aktorem. Obecnie Ariana nagrała nową kontrowersyjna piosenkę, za pośrednictwem której wyjawiła wielki sekret.

Piosenka Ariany Grande i Victorii Monet

Ariana Grande utwór nagrała w duecie z biseksualną przyjaciółką Victorią Monét, co spowodowało liczne plotki na temat jej orientacji seksualnej. Internauci zaczęli sugerować, że artystka jest biseksualna. Wszystko za sprawą tekstu piosenki, w którym Grande wyśpiewuje, że I like women and men – Lubię kobiety i mężczyzn. Duet o tytule Monopoly wywołał ogromne poruszenie w internecie, został okrzyknięty nowym biseksualnym hymnem.

Czy to oznacza, że Ariana Grande robiła coming out? Artystka postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na liczne komentarze. Gwiazda odniosła się szczególnie do jednej wypowiedzi internautki:

 Ariana nie musi się określać, ale powiedziała to, co powiedziała – napisała fanka.

Ariana Grande natychmiast odpisała znacząco:

 Nie potrzebowałam określać swojej seksualności wcześniej i wciąż nie potrzebuję, co jest w porządku – napisała gwiazda.

Burza w sieci sprawiła, że część internautów oskarżyła gwiazdę o queerbaiting, czyli odwoływanie się do tematyki LGBTQ w celach komercyjnych. Ariana lubi w swoich klipach szokować seksualnością, już wcześniej prowokowała całując się z kobietą. Nie jest też tajemnicą, że potężną grupę jej fanów stanowią osoby homoseksualne.

Jaka jest zatem prawda o jej orientacji?

W tej kreacji Ariana Grande miała zawojować Grammy 2019! Galę zbojkotowała, ale mamy zdjęcia jej sukni!

Jennifer Lopez przeszła metamorfozę! W nowej fryzurze przypomina Arianę Grande. Młodziej już nie może wyglądać!

Były Ariany Grande obściskuje się z nową kochanką na trybunach w trakcie meczu. Zrobiło się gorąco!


Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×