Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego,...

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!
Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże,...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]
Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Arkadiusz Milik pozwala sobie na zbyt wiele? Jego zachowanie wobec Roberta Lewandowskiego jest naganne!

Robert Lewandowski i Arkadiusz MilikRobert Lewandowski i Arkadiusz Milik maja konflikt

Atmosfera w zespole polskich piłkarzy po meczu z Senegalem nie jest najlepsza. Piłkarze są zdruzgotani porażką, co tylko zaostrza relacje koleżeńskie. Emocje udzielają się wszystkim, ale najbardziej podirytowany jest kapitan polskiej drużyny. Robert Lewandowski.

Nerwy puściły również Arkadiuszowi Milikowi, który po meczu wdał się w spór z Lewym. Konflikt pomiędzy Milikiem a Lewandowskim kwieciście zrelacjonował dziennikarz Sportowych Faktów WP – Mateusz Skwierawski, stwierdził, że Milik od roku nie strzelił gola w naszej reprezentacji, jednak nie przeszkodziło mu to, aby podczas meczu z Senegalem pokrzykiwać na Roberta Lewandowskiego:

Jestem niemile zaskoczony tym, jak grał Arkadiusz Milik. To jego drugi poważny turniej, to zawodnik doświadczony, który gra pod ogromną presją w Neapolu. I dziwi mnie to, bo Arkadiusz Milik nie jest jeszcze tak wysoko w hierarchii, żeby móc pokrzykiwać na Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka. A jeżeli Arek Milik zepsuł dwie proste piłki w ciągu jednej minuty i Robert Lewandowski podszedł i wytłumaczył mu, jak powinien zagrać, a Arek gestykulował, odwracał się i robił skwaszoną minę, to coś jest tutaj nie tak – wyjaśnił Skwierawski.

Miejmy nadzieję, że do czasu kolejnego spotkania naszych orłów na Mundialu Lewandowski pogodzi się z Milikiem.

Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę to powiedział?

Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie, jak cierpiał Polski orzeł!

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To przez jego fatalny błąd przegraliśmy na Mundialu 2018!Czy Anna i Robert Lewandowscy tworzą dobraną parę?

Komentarzy: 6


Gość | 22 czerwca 2018, 17:57

Milik to cienias.Jego obecność na MŚ wielka pomyłka. W ostatnich ME pokazał kunszt indolencji strzałowej, gdyby wykorzystał choćby jedną sytuację to istniała szansa gry naszej drużyny nawet w finale.


Gość | 22 czerwca 2018, 15:59

Milik w pierwszym składzie i porażka w kieszeni.


Gość | 22 czerwca 2018, 14:17

Uwazam że Robert Lewandowski to zawodnik z dużą klasa i człowiekiem też jest bardzo dobrym kłótnie zazdrości falszywosc to nasze cechy narodowe ale sportowcy powinni wznieść ponad te śmieszność są drużyną powinni walczyć i być naszą dumą a nie wstydem


Gość | 22 czerwca 2018, 14:01

Na butelkach, na plakatach, na koszulkach, wszędzie nasi piłkarze….. a szczególnie pan Lewandowski .Szkoda tylko że nie na boisku. Bo tam najwięcej powinni być. Tacy wymodelowani chłopcy to raczej nie do gry.


Gość | 22 czerwca 2018, 13:52

nasi piłkarze porobili siebie wielkie gwiazdy reklamy a poza tym tak naprawdę to chyba niewiele idzie. Nie jestem kibicem jedynie obserwatorem i nie mam żadnego powodu do dumy, nie odczuwam czegoś takiego.


Gość | 21 czerwca 2018, 18:27

Tak czytam te wasze artykuły o mundialu bo nic innego nie wstawiacie i zauważyłam jedną ciekawą rzecz… a mianowicie chodzi o to że wszyscy co są przeciwko Lewandowskiemu są beee a on jest jakimś bogiem… choć po tych sytuacjach ja to widzę zupełnie inaczej


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×