Archie świętował urodziny w komplecie z H&M za 68 złotych. Buty były niewiele droższe. Meghan ubiera syna w sieciówkach

Archie - stylizacja

Archie - stylizacja

Meghan i Harry z okazji urodzin synka opublikowali jego zdjęcie na stronie Archewell. Pozuje w ubraniach z sieciówki, które do złudzenia przypominają te, które lubi nosić jego mama.

6 maja Archie Harrison Mountbatten-Windsor skończył 2 lata. Tego dnia członkowie rodziny królewskiej opublikowali na swoich oficjalnych profilach na Instagramie zdjęcia z solenizantem, pod którymi składali mu życzenia, a pod postami fani rodziny królewskiej także nie szczędzili miłych słów.

W tym wyjątkowym dniu zdjęcie Archiego pojawiło się także na stronie Archewell. Ten fakt bardzo cieszy, ponieważ Harry i Meghan od czasu przeprowadzki do Montecito utrzymywali większość swojego życia w tajemnicy, a ich syn był ostatnio widziany publicznie podczas królewskiej wycieczki po Afryce we wrześniu 2019 roku.

Jak Meghan wystylizowała synka i jak zmienił się Archie?

Archie w ubraniach z sieciówki

Archie urodził się 6 maja 2019 w Portland Hospital w Londynie, mimo że jego mama planowała poród domowy. Jest potomkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, prawnukiem królowej Elżbiety II i zajmuje 7. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Od urodzenia nie nosi tytułów szlacheckich. Jest pierwszą osobą na tej liście, która takowych nie posiada. Nie jest formalnie członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej i wobec tego nie ma obowiązku reprezentowania monarchy w oficjalnych wystąpieniach. Jest także pierwszą osobą o mieszanym pochodzeniu etnicznym urodzoną w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

8 stycznia 2020 jego rodzice ogłosili, że rezygnują z pełnienia oficjalnych obowiązków wobec monarchii i przeprowadzają się do Ameryki Północnej – najpierw zamieszkali w Kanadzie, a potem w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy syn Harry’ego właśnie skończy dwa latka i z tej okazji na stronie Archewell pojawiło się jego najnowsze zdjęcie. Jak Meghan wystylizowała syna?

Archie na fotografii pozuje w butach Nike Revolution, które można kupić już za około 130 złotych, a są bardzo podobne do białych butów Nike, które nosi Meghan. Do tego chłopiec miał na sobie prosty sweter i dżinsy. To super słodki zestaw z H&M, który kosztował zaledwie 68 złotych. Jak można sobie wyobrazić,  te komplety wyprzedały się bardzo szybko.

Maluch bardzo się zmieniła, a najbardziej urocze są jego kręcone włoski. Już bardzo niedługo będzie mógł się sprawdzić w roli starszego brata. Jego rodzice w wywiadzie dla Oprah Winfrey zdradzili, że na świat przyjdzie dziewczynka.


Archie w ubraniach z sieciówki

Archie w ubraniach z sieciówki

Nike Revolution 5

Nike Revolution 5

Nowe zdjęcie Archiego

Nowe zdjęcie Archiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×