Szukaj

Meghan Markle ukrywała Archiego Harrisona już kilka miesięcy. W końcu pokazała go publicznie – to wykapany książę Harry!

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i książę Harry przebywają w Afryce, gdzie towarzyszy im Archie Harrison. W czwartek rodzice pokazali go publicznie. Jak bardzo się zmienił? 

Meghan Markle i książę Harry od kilku dni są w Afryce. Małżonkowie przebywają tam z oficjalną wizytą, w trakcie której spotykają się z lokalną społecznością i przedstawicielami organizacji, dbających o losy mieszkańców tamtych terenów.

Zobacz: Meghan Markle w tej samej sukni, co rok temu. Koszt astronomiczny, ale efekt powalający

Archie Harrison w Afryce

Nie jest tajemnicą, że małżonkowie w podróż zabrali ze sobą synka. Sekret ten ujrzał światło dzienne już w poniedziałek, kiedy Markle i Harry przylecieli do Kapsztadu. Wówczas media obiegły fotografie, na których Meghan nosiła Archiego w ramionach. 

Kilka godzin późnej książę i księżna Sussexu wybrali się na pierwsze z oficjalnych spotkań. Brak ich synka nie umknął uwadze królewskich fanów. To oni zapytali małżonków o to, gdzie mają Archiego. Rodzice zdradzili, że nie zabrali go ze sobą, ponieważ chłopczyk zasnął umęczony podróżą i nie chcieli go budzić.

Meghan Markle w Afryce

Na publiczny debiut obserwatorzy rodziny musieli poczekać kilka dni. Czteromiesięczny chłopiec dołączył do Harry’ego i Meghan w środę podczas spotkania z arcybiskupem Desmondem Tutu w jego fundacji spadkowej w Kapsztadzie.

View this post on Instagram

Arch meets Archie! This morning The Duke and Duchess were honoured to introduce their son Archie, to Archbishop, Desmond Tutu and his daughter, Thandeka. The Archbishop, a globally respected figure in anti-apartheid movement, is one of the world’s great champions of equality, and has spent his life tirelessly battling injustice. Their Royal Highnesses have joined The Archbishop and Thandeka to learn more about the work of The Tutu and Leah Legacy Foundation, and see first-hand how they are focussing on global awareness of the critical issues affecting the world. #RoyalVisitSouthAfrica • Photo ©️ Reuters

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Archie, ubrany w jasnoniebieskie ogrodniczki, wyglądał na szczęśliwego i zadowolonego w ramionach swojej matki, co widać na nagraniach umieszczonych na oficjalnym Instagramie rodziców. Trzeba przyznać, że to niezwykle rozczulający widok.

Zobacz: Meghan Markle odwiedziła meczet w RPA. W geście solidarności nakryła głowę chustą

Archie Harrioson w Afryce

Archie Harrioson w Afryce

Nie da się też ukryć, że Archie wygląda identycznie jak książę Harry. Rzuca się to w oczy szczególnie na archiwalnych fotografiach, na których mąż Meghan Markle obejmowany jest przez księżną Dianę.

View this post on Instagram

For me Archie looks so much like his dad. What do you think? .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. #meghanmarkle #princeharry #SussexRoyalTour #RoyalTourSouthAfrica #DukeandDuchessofSussex #dukeofsussex #HarryandMeghan #duchessofsussex #BabySussex #archieharrison #royals #meghan

A post shared by ???? Meghan And Harry News (@meghan_harry_news) on

Archie Harrison – kim jest?

Archie, to pierworodny syn księcia Harry’ego i Meghan Markle, który na długo przed narodzinami wzbudzał ogromne emocje. Chłopiec urodził się 6 maja 2019 roku i jest 7. osobą w kolejce do objęcia tronu Wielkiej Brytanii. To czwarty wnuk księcia Karola i ósmy prawnuk królowej Elżbiety II.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry w Afryce niejednokrotnie złamali królewski protokół. Królowa nie będzie zadowolona


Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×