Szukaj

Meghan Markle ukrywała Archiego Harrisona już kilka miesięcy. W końcu pokazała go publicznie – to wykapany książę Harry!

Meghan Markle i książę Harry przebywają w Afryce, gdzie towarzyszy im Archie Harrison. W czwartek rodzice pokazali go publicznie. Jak bardzo się zmienił? 
Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i książę Harry od kilku dni są w Afryce. Małżonkowie przebywają tam z oficjalną wizytą, w trakcie której spotykają się z lokalną społecznością i przedstawicielami organizacji, dbających o losy mieszkańców tamtych terenów.

Zobacz: Meghan Markle w tej samej sukni, co rok temu. Koszt astronomiczny, ale efekt powalający

Archie Harrison w Afryce

Nie jest tajemnicą, że małżonkowie w podróż zabrali ze sobą synka. Sekret ten ujrzał światło dzienne już w poniedziałek, kiedy Markle i Harry przylecieli do Kapsztadu. Wówczas media obiegły fotografie, na których Meghan nosiła Archiego w ramionach. 

Kilka godzin późnej książę i księżna Sussexu wybrali się na pierwsze z oficjalnych spotkań. Brak ich synka nie umknął uwadze królewskich fanów. To oni zapytali małżonków o to, gdzie mają Archiego. Rodzice zdradzili, że nie zabrali go ze sobą, ponieważ chłopczyk zasnął umęczony podróżą i nie chcieli go budzić.

Meghan Markle w Afryce

Na publiczny debiut obserwatorzy rodziny musieli poczekać kilka dni. Czteromiesięczny chłopiec dołączył do Harry’ego i Meghan w środę podczas spotkania z arcybiskupem Desmondem Tutu w jego fundacji spadkowej w Kapsztadzie.

Archie, ubrany w jasnoniebieskie ogrodniczki, wyglądał na szczęśliwego i zadowolonego w ramionach swojej matki, co widać na nagraniach umieszczonych na oficjalnym Instagramie rodziców. Trzeba przyznać, że to niezwykle rozczulający widok.

Zobacz: Meghan Markle odwiedziła meczet w RPA. W geście solidarności nakryła głowę chustą

Archie Harrioson w Afryce

Archie Harrioson w Afryce

Nie da się też ukryć, że Archie wygląda identycznie jak książę Harry. Rzuca się to w oczy szczególnie na archiwalnych fotografiach, na których mąż Meghan Markle obejmowany jest przez księżną Dianę.

Archie Harrison – kim jest?

Archie, to pierworodny syn księcia Harry’ego i Meghan Markle, który na długo przed narodzinami wzbudzał ogromne emocje. Chłopiec urodził się 6 maja 2019 roku i jest 7. osobą w kolejce do objęcia tronu Wielkiej Brytanii. To czwarty wnuk księcia Karola i ósmy prawnuk królowej Elżbiety II.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry w Afryce niejednokrotnie złamali królewski protokół. Królowa nie będzie zadowolona


Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×