Szukaj

Chrzestny Archiego Harrisona ujawniony wbrew woli Meghan i Harry’ego! W Wielkiej Brytanii ogromne poruszenie!

Meghan Markle i książę Harry w sobotę ochrzcili Archiego Harrisona. Teraz do prasy przedostała się informacja o jednym z jego chrzestnych. Zobacz, co udało się ustalić dziennikarzom.
Meghan Markle - chrzest, dziecko

Meghan Markle - chrzest, dziecko

Meghan Markle i książę Harry ochrzcili Archiego Harrisona dwa miesiące po jego narodzinach. Wn minioną sobotę odbyła się rodzinna uroczystość, w której ze względu na natłok obowiązków nie mogła wziąć udziału królowa Elżbieta II. Z uroczystości została opublikowana seria zdjęć, które rozczuliły królewskich fanów.

Chociaż tożsamość rodziców chrzestnych miała być objęta tajemnicą, brytyjskiej prasie udało się dotrzeć do nazwiska jednego z nich. Jak podaje The Times, wśród chrzestnych pojawił się bliski przyjaciel księcia Harry’ego – Charlie van Straubenzee.

Panowie poznali się w szkole i od tego momentu dalej mają kontakt i utrzymują bliskie relacje. Dogadują się dobrze do tego stopnia, że Harry był jego świadkiem na jego ślubie z Daisy Jenks w sierpniu 2018 roku. Podczas uroczystości towarzyszyła mu Meghan Markle, która już wtedy była jego żoną.

Okazuje się także, że Charlie znacznie wcześniej zaangażował się w ślub Harry’ego i amerykańskiej aktorki, pomagając w jego organizacji. Na dodatek brat mężczyzny Thomas, to bliski znajomy księcia Williama.

Informacji tych nie potwierdził pałac. Pewne jest jednak, że mężczyzna nie był jedynym chrzestnym Archiego Harrisona. Czy wkrótce poznamy kolejnych? O tym przekonamy się z czasem.

Zobacz: Pippa Middleton na Wimbledon ubrała się lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za klasa!

Zobacz: Meghan Markle szykuje się do adopcji! Tabloid ujawnił plany książęcej pary. Zdumiewające doniesienia

Zobacz: Meghan Markle po porodzie przybrała na wadze przez problemy ze zdrowiem! Sensacyjne doniesienia tabloidu są bardzo niepokojące!


Charlie van Straubenzee i Daisy Jenks - ślub

Charlie van Straubenzee i Daisy Jenks - ślub

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×