Pierwsze urodziny Archiego Harrisona: dwa przyjęcia i oryginalne prezenty. Co przygotowała królowa?

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle i książę Harry wykorzystali swój czas w izolacji i zaplanowali pierwsze urodziny swojego syna Archiego Harrisona. Na małego hrabię czekają dwie uroczystości i masa prezentów.

Książę Harry i Meghan Markle podejmują kolejne kroki zmieniające ich życie. Jak się niedawno dowiedzieliśmy, Sussexowie wraz z synem przeprowadzili się na stałe do Los Angeles. Jednak zanim to się stało Harry i Meghan przebywali w izolacji w Kanadzie, gdzie nie tracili czasu i zaplanowali szczegółowo urodziny Archiego, który niedługo będzie świętował roczek.

Archie Harrison: pierwsze urodziny

Mimo że urodziny małego hrabi są za ponad miesiąc, Meghan i Harry już wiedzą, jak chcą je uczcić. Według tygodnika Us Weekly para planuje zorganizować dwie uroczystości – jedną z rodziną królewską w Wielkiej Brytanii, a drugą z rodziną i przyjaciółmi w Ameryce Północnej.

Podobno tego lata książę i księżna Sussexu planują odwiedzić królową w Balmoral i chcą zorganizować tam jedną z imprez Archiego. Donosiciel informuje, że będą świętować w szkockiej posiadłości królowej Elżbiety II, Balmoral i rozmawiali już z królową o zorganizowaniu pikniku w terenie. Babcia Harry’ego jest również bardzo podekscytowana, że zobaczy prawnuka w jego szczególnym dniu. Podobno syn Sussexów jest wielkim fanem natury i lubi wychodzić ze swoją mamą na długie spacery po lesie, więc piknik na świeżym powietrzu będzie dla małego idealny. Źródło dodaje:

Archie uwielbia przebywać na zewnątrz … Jest tak podekscytowany widokiem wszystkich drzew. Teraz, gdy zaczął stawiać pierwsze kroki, jest wszędzie – często kończy w błocie!

Urodziny Archiego. Prezenty od rodziców i prababci

Jeżeli chodzi o drugie przyjęcie, Harry i Meghan chcą podobno zorganizować coś z mamą Meghan, Dorią Ragland oraz ich dobrymi przyjaciółmi: Jessicą Mulroney i Abigail Spencer. Archie ma dostać na urodziny książkę The Giving Tree autorstwa Shel Silverstein, która była w dzieciństwie ulubioną lekturą Markle.

Była aktorka zamierza także upiec kruche ciasteczka w kształcie ulubionych zwierzątek Archiego. Jeśli chodzi prababkę, monarchini też już wybrała prezent dla malucha, według doniesień będzie to piękny koń na biegunach.

Na chwilę obecną zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Stanach Zjednoczonych błyskawicznie rozwija się pandemia koronawirusa i nie wygląda na to, aby sytuacja miała poprawić się w przeciągu najbliższych tygodni. Niewykluczone, że wirus SARS-CoV-2 pokrzyżuje urodzinowe plany…


Archie Harrrison

Archie Harrrison

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrison nowe zdjęcie

Archie Harrison nowe zdjęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×