Szukaj

Meghan Markle jest zdruzgotana. Nie tak miały wyglądać pierwsze urodziny Archiego Harrisona

Meghan Markle - urodziny Archiego

Meghan Markle - urodziny Archiego

Meghan Markle jest zdruzgotana, bo przez pandemię nie może urządzić takich pierwszych urodzin Archiemu, jak sobie wymarzyła. Inni członkowie rodziny także nad tym ubolewają. Jak będzie wyglądał roczek małego księcia?

Meghan Markle i książę Harry w styczniu ogłosili, że podjęli decyzję o rezygnacji z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Pożegnali się ze swoimi obserwującymi na Instagramie i od 31 stycznia prowadzą niezależne życie.

Niestety ich dalekosiężne plany pokrzyżowała szalejąca na świecie pandemia koronawirusa. Nie mogą w pełni się skupić na nowych projektach, a ograniczenia powodują, że musieli zaszyć się w domu w Los Angeles.

Niedługo mały Archie Harrison będzie miał urodziny, które jego mama planowała bardzo starannie, niestety, musiała diametralnie zmienić koncepcję.

Jak będą wyglądały pierwsze urodziny Archiego Harrisona?

Zarówno Meghan, jak i Harry bardzo restrykcyjne stosują się do ograniczeń, więc zamknęli się z synkiem w domu. Księżna najbardziej ubolewa nad faktem, że jest tak blisko swojej matki, a nie może jej odwiedzać, w obawie o zdrowie Dorii Ragland, która jest w grupie ryzyka.

Meghan jest całkowicie załamana.W końcu jednym z głównych powodów, dla których zdecydowała się zamieszkać w Los Angeles, była bliskość mamy. Ze względu na swój wiek, Doria oczywiście musi być ostrożna, a Meghan i Harry ściśle przestrzegają wszystkich formalnych wytycznych dotyczących koronawirusa. Rozmawiają przez kmunikatory prawie codziennie, ale oczywiście to nie to samo – podaje informator The Sun.

Urodziny Archiego nie odbędą się tak, jak zamarzyła sobie jego rodzina.

Myślę, że w kręgach królewskich była nadzieja, że ​​Sussexowie powrócą do Wielkiej Brytanii w maju, albo przed, albo po ich uczestnictwie na Igrzyskach Invictus w Holandii w przyszłym miesiącu, a także, że wezmą udział w Paradzie Urodzinowej Królowej, Trooping Kolor 13 czerwca – powiedział informator w tabloidzie. – Ale kiedy oba te wydarzenia zostały anulowane, a Harry i Meghan przeprowadzili się do Kalifornii, gdzie prawdopodobnie będą przez najbliższe tygodnie, więc zamierzają świętować pierwsze urodziny syna tylko we własnym gronie.

Podobno rodzina w Wielkiej Brytanii jest bardzo zasmucona tym faktem, bo mieli nadzieję wziąć udział w tym ważnym dla Archiego dniu. Niestety, Meghan nie podejmie ryzyka przyjmowania gości w tak trudnym czasie, ani tym bardziej nie wybierze się w podróż z maluchem.

Wygląda na to, że mały Archie swoje pierwsze urodziny spędzi tylko z mamą i tatą, ale z pewnością rodzice postarają się, żeby był to przyjemny dzień.


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×