Szukaj

Archie zaczyna mówić. Jakie są pierwsze słowa syna Meghan i Harry’ego?

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Archie Mountbatten-Windsor ma już ponad rok. Niedawno w jednej z gazet ukazał się artykuł, w którym powołując się na źródło bliskie rodzinie, napisano, jakie słowa mówi już mały książę.

Archie Mountbatten-Windsor obchodził niedawno swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji jego rodzice podzielili się uroczym nagraniem z udziałem swojego syna, na którym dumna mama czyta mu książeczkę. Internauci byli zachwyceni słodkim nagraniem i tym, jak bardzo naturalna jest na nim  Markle. Książeczka okazała się być prezentem od samej Oprah Winfrey. Miliarderka, która założyła swój klub książek telewizyjnych w 1996 roku, powiedziała reporterowi z Access Hollywood:

Mam standardowy prezent, który robię ludziom, na których mi naprawdę zależy… to dziecko będzie mieć wystarczająco dużo nowych książek, aby czytać całe życie.

Na wideo widać, jak mały książę bardzo się zmienił i wyrósł. Jeden z tabloidów niedawno poinformował, jakie słowa już mówi Archie.

Jakie słowa mówi Archie?

Meghan Markle ponad rok temu urodziła syna. Obecnie ona i Harry mieszkają z chłopcem w Los Angeles. Znajomy rodziny zdradził, co u niego słychać i jakie słowa już wypowiada.

Meghan Markle i książę Harry obecnie nie udzielają się w mediach społecznościowych. Wyjątkiem był wspomniany już filmik nagrany na pierwsze urodziny ich synka. Chłopiec bardzo dobrze się rozwija, o czym poinformował jeden z tabloidów, powołując się na osobę z otoczenia pary. Informator Us Weekly zdradził, jakie słowa wypowiada książę i w co najbardziej lubi się bawić.

Mówi kilka słów, takich jak tata, mama książka i pies. Uwielbia bawić się klockami i w chowanego.

Wygląda na to, że Archie się zaaklimatyzował w USA, a dopóki ma przy sobie mamę i tatę, jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie.

 


Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×