Szukaj

Co się dzieje z Archiem? Meghan i Harry milczą, zagraniczna prasa szaleje. Kto zajmuje się dzieckiem Sussexów?

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Koronawirus szaleje, a Meghan Markle i książę Harry wciąż nie mówią, co dzieje się z ich synem. Gdzie przebywa Archie Harrison? Pod czyją jest opieką?

Kiedy książę Harry i Meghan Markle zakończyli w tym tygodniu swoją oficjalną wizytę w Londynie, niektórzy obserwatorzy zastanawiali się, gdzie w tym czasie przebywał niewidziany od grudnia 2019 roku Archie Harrison. W związku z pandemią koronawirusa Sussexowie podjęli decyzję o niezabieraniu dziecka w daleką podróż.

Archie Harrison chroniony przed koronawirusem

Informacje o powodach nieobecności hrabiego Archiego potwierdził reporter The Telegraph, który wziął udział w spotkaniu w Pałacu Buckingham, w którym uczestniczyła sama Meghan oraz 23 studentów i naukowców, którzy otrzymali stypendia od Stowarzyszenia Uniwersytetów Wspólnoty Narodów.

Odbyły się rozmowy na temat leczenia raka w Rwandzie, projektów badań klimatu w Indiach oraz dyskusje na temat tego jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa na całym świecie – donosi The Telegraph.

Po poniedziałkowej dorocznej uroczystości z okazji dnia Wspólnoty Narodów książę Harry i Meghan Markle wrócili do Kanady, aby dołączyć do swojego 10-miesięcznego syna. Podczas swojej nieobecności para podobno codziennie łączyła się przez FaceTime’a z opiekunką, aby móc widywać swoje dziecko. Osoba z otoczenia małżonków zdradza, że chłopiec pozostaje cały czas pod dobrą opieką.

Świetnie sobie radzi. Chwyta rzeczy i sam się podnosi. Zaczyna wchodzić w czas, który jest naprawdę ekscytujący.

Od 31 marca książę Harry i Meghan Markle oficjalnie nie będą już częścią rodziny królewskiej. W specjalnym oświadczeniu rzecznik księcia i księżnej Sussex potwierdził, że nie będą oni również używali nazwy Sussex Royal w swoich przyszłych przedsięwzięciach.

Chociaż książę i księżna koncentrują się na planach utworzenia nowej organizacji non-profit, biorąc pod uwagę szczególne zasady rządu brytyjskiego dotyczące używania słowa Royal, uzgodniono, że ich organizacja non-profit, kiedy zostanie ogłoszona tej wiosny nie zostanie nazwana Sussex Royal Foundation – czytamy w oświadczeniu.


Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×