Szukaj

Meghan Markle pochwaliła się pierwszym sukcesem Archiego. Swoimi słowami o synu złamie serce królowej?

Meghan Markle, królowa Elżbieta II, Archie

Meghan Markle, królowa Elżbieta II, Archie

Meghan Markle zdążyła już napsuć królowej Elżbiecie II wiele krwi. Monarchini zapewne przeklina dzień, w którym ta niezależna Amerykanka stanęła na drodze jej wnuka, księcia Harry'ego. Bo to przez nią go straciła. Meghan Markle zaś nie odpuszcza. Teraz posypuje solą rany, które wcześniej zadała monarchini...

Meghan Markle i książę Harry wraz z końcem marca przestaną być członkami rodziny królewskiej. Zrezygnowali ze swych funkcji m.in. po to, by chronić syna Archiego przed życiem na widoku publicznym. Chcą by jego dzieciństwo było tak normalne, jak tylko się da i szczęśliwe.

Zresztą od chwili narodzin bardzo dbają o jego prywatność. Meghan nie urodziła syna w szpitalu św. Marii, ani nie pokazała go na schodach przyszpitalnych tuż po porodzie, tak jak to w zwyczaju miały księżne Diana i Kate.

Od tamtej zaś pory w sieci małżonkowie pochwalili się zaledwie kilkoma jego zdjęciami – ostatnie opublikowali w Sylwestra. Książę Harry stojąc na plaży trzymał syna w ramionach.

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison – nowe zdjęcie

Królowej Elżbiecie nie pozostało nic innego, jak pogodzić się z ich szokującą decyzją, ale przecież nie przestała być prababcią dla Archiego. Jak podaje Daily Mail, bardzo za nim tęskni, bo długo go już nie widziała. Niestety, nic nie wskazuje, by miało się to zmienić. Nawet, gdy rodzice chłopca opuszczają Kanadę, gdzie obecnie mieszkają, zostawiają syna na miejscu, powierzając go opiece najlepszej przyjaciółki Meghan – Jessiki Mulroney.

Tak stało się właśnie teraz, gdy Meghan Markle przyjechała do Anglii, by gościć w jednej ze szkół we wschodnim Londynie. Księżna Sussexu zjawiła się tam, by świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wygłosiła przy okazji przemówienie w Dagenham, gdzie nieopodal, w fabryce Forda, odbył się jeden z pierwszych strajków kobiet na rzecz wyrównania płac.

Archie stawia pierwsze kroki!

Podczas rozmowy z Geraldine Dear, kobietą, która ten strajk przeprowadziła, Meghan rozwiązał się język i opowiedziała co nieco macierzyństwie. Przyznała, że synek całkowicie zmienił jej życie. Wyznała również, że bycie mamą to najważniejsza z jej życiowych ról. Ponadto wypowiedziała słowa, które zabolą królową.

Właśnie skończył 10 miesięcy i stawia swoje pierwsze kroki – oświadczyła Meghan.

Królowa zapewne wiele by oddała, by móc nacieszyć oczy takim widokiem. Tym bardziej, że doskonale wie, iż nie młodnieje…


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×