Szukaj

Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal

Meghan Markle - dziecko bohaterem memów

Meghan Markle - dziecko bohaterem memów

Meghan Markle i książę Harry w środę ogłosili światu, że ich syn nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Wywołali tym ogromne poruszenie w mediach. W sieci błyskawicznie zaczęły pojawiać się wpisy i artykuły, które informowały o debiucie najmłodszego członka rodziny królewskiej.

Archie Harrison od chwili narodzin cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego już w pierwszych godzinach po porodzie pobił rekord na Instagramie, zdobywając ponad milion serduszek pod wpisem o jego przyjściu na świat.

Okazuje się, że to dopiero początek popularności, która ma nie tylko jasne strony. W sieci pojawiają się memy z Archim w roli głównej, jeden z nich stworzyli twórcy Netflixa nawiązując do jednego z bohaterów Riverdale, który, podobnie jak ojciec baby Sussex, jest rudy. W związku z tym twórcy serialu postanowili stworzyć dość oryginalną grafikę. Przerobili pierwsze zdjęcie Meghan Markle z synem. W miejsce noworodka wklejono głównego bohatera serialu. Całość opatrzono dość zabawnym komentarzem:

Wszyscy wiemy, że jesteście największymi fanami „Riverdale”. Witamy królewskiego syna, Archie, hrabię Riverdale.

Chociaż ta sytuacja z pewnością należy do zabawnych, narodziny nowego księcia nie przyniosły jedynie pozytywnych emocji. Powstawały wpisy, które raczej nie powinny ujrzeć światła dziennego. Jak ten umieszczony przez prezentera BBC Danny’ego Bakera.

W dniu, w którym książęta Sussexu pozowali z synem do pierwszych portretów, Baker na Twitterze opublikował czarno-białe zdjęcie. Ukazuje ono mężczyznę i kobietę, która trzyma przebraną małpkę. Mężczyzna skomentował je w następujący sposób:

Royal baby wychodzi ze szpitala.

Internauci nie mieli najmniejszych wątpliwości, że Danny naśmiewa się z księżnej. Chociaż sam tłumaczył to jako żart, ostatecznie stracił pracę.

Zobacz: Co robiła księżna Kate, gdy Meghan Markle pokazywała syna? Do sieci trafiły zdjęcia zrobione przez paparazzi

Zobacz: Syn Meghan Markle nie nosi tytułu książęcego, a dzieci księżnej Kate tak. Jak do tego doszło?

Zobacz: Książę George wyjawił największą tajemnicę dotyczącą syna Meghan Markle! Wszyscy to przeoczyli!


Archie Harrison - rasistowski wpis

Archie Harrison - rasistowski wpis

Archie Harrison - bohaterem kampani Netflixa

Archie Harrison - bohaterem kampani Netflixa

Archie Harrison - reklama Netflixa

Archie Harrison - reklama Netflixa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×