Szukaj

Tak teraz wygląda zespół AQUA, znany z hitu „Barbie Girl”. Wokalistka zaprzyjaźniła się z medycyną estetyczną

Aqua

Aqua

Aqua to duński zespół, który dzięki piosence Barbie Girl zdobył międzynarodową popularność. Jak aktualnie wyglądają muzycy?

Każdy, kto dorastał w latach 90., doskonale kojarzy zespół Aqua założony przez René Difa, Lene Nystrøm, Søren Rasted i Claus Norreena, i jego flagowy hit Barbie Girl. Piosenka obrazująca, jak mężczyźni widzą stereotypową kobietę, stała się światowym przebojem i jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek ostatniej dekady minionego wieku.

Utwór znalazł się na siódmym miejscu prestiżowej listy Billboard Hot 100 w Stanach Zjednoczonych. Teledysk na YouTubie do dziś odtworzono prawie 900 tysięcy razy. Nie obyło się jednak bez pozwu sądowego. Firma Mattel, która stworzyła i produkuje najsłynniejsze lalki na świecie wytoczyła proces MCA Records, która reprezentowała zespół. Sprawa rozeszła się jednak po kościach. W 2002 roku sąd uznał piosenkę za parodię.

 

Aqua obecnie. Jak dziś wyglądają muzycy?

Zespół Aqua w 2001 roku swoją obecnością uświetnił Konkurs Eurowizji w Kopenhadze. Tuż po tym zawiesił działalność. Na scenę wrócił w 2008 roku. Muzycy wyruszyli w trasę koncertową. Chociaż planowali zagrać 25 koncertów, ostatecznie odbyło się ich jedynie osiem. W 2014 roku znów wstrzymano funkcjonowanie grupy.

Na kolejny powrót zdecydowano się w 2016 roku. Zespół występuje przede wszystkim na rynku duńskim, udało się jednak zorganizować kilka koncertów w Kanadzie. Pomimo upływu lat muzycy pozostają w świetnej formie – szczególnie 47-letnia Lene Nystrøm Rasted, która wciąż wygląda młodo i kwitnąco.

Upływający czas udaje się jej zatrzymać dzięki współczesnym metodom wykorzystywanym w medycynie estetycznej. Ciekawostką jest fakt, że wokalistka 25 sierpnia 2001 wyszła za mąż za Sørena Rasteda.

Big news coming up 🚨🚨🚨Stay tuned…

Posted by Aqua on Tuesday, December 3, 2019

Internauci są zachwyceni tym, jak aktualnie prezentują się muzycy. Pod jednym z postów na Facebooku piszą:

  • Chciałabym Was znów zobaczyć na żywo.
  • Świetnie wyglądacie, super zdjęcie.
  • Lena, dla Ciebie to czas się zatrzymał.

Aktualne zdjęcia członków kultowego zespołu Aqua znajdziecie w galerii.


Aqua aktualnie. Jak wyglądają muzycy?

Aqua aktualnie. Jak wyglądają muzycy?

Lene Nystrøm Rasted z zespołu Aqua

Lene Nystrøm Rasted z zespołu Aqua

Lene Nystrøm Rasted z zespołu Aqua

Lene Nystrøm Rasted z zespołu Aqua

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×