Szukaj

Ślub Apoloniusza Tajnera. Michał Wiśniewski na liście gości!

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec w piątek podobno wzięli ślub. Chociaż prezes PZN i jego młodsza partnerka informacji tych nie potwierdzają, wypłynęła lista gości. Wśród zaproszonych osób miał znaleźć się Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski - ślub

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pomimo tego, że dzieli ich ponad 36 lat różnicy, od ponad ośmiu lat są parą. Wkrótce na świecie mają powitać swoje pierwsze dziecko. Okazuje się, że to niejedyna rewolucja w ich życiu. Jak podaje Super Express w piątek zakochani wzięli ślub.

Chociaż na temat samej uroczystości wiadomo niewiele, pojawiła się prawdopodobna lista gości. Wynika z niej, że na uroczystości pojawili się m.in. Adam Małysz, Włodzimierz Szaranowicz, a także Michał Wiśniewski. Ostatnie nazwisko jest niemałym zaskoczeniem.

Od dawna mówiło się bowiem o rzekomym konflikcie między Apoloniuszem, a obecnym mężem jego córki. Podobno gdy prezes PZN dowiedział się o tym, że Dominika i Michał się rozwodzą, wpadł w szał. Jak donosił jakiś czas temu Fakt, Apoloniusz chciał się skonfrontować z mężem jego córki, ta miała go jednak przekonać by tego nie robił.

Wygląda jednak na to, że albo między panami konfliktu nigdy nie było, albo już zdążyli się pogodzić. W przeciwnym wypadku Wiśniewski nie byłby przecież zaproszony na rodzinną uroczystość. Dodajmy, że w gronie gości była też Dominika, ale nie została tam długo. Wszystko przez przygotowania do Tańca z gwiazdami. 

View this post on Instagram

????????????????????????

A post shared by Carolina Pawlusiewicz (@pawlusiewicz) on

 

Zobacz: Tede wyrwał kobietę Michała Wiśniewskiego! O ich romansie aż huczy w mediach!

Zobacz: Na to czekaliśmy! Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała wspaniałą wiadomość! Jest też piękne zdjęcie

Zobacz: Tak Dominika Tajner-Wiśniewska poświęca się dla syna. Wzruszające doniesienia prosto ze szpitala


Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski w serialu

Michał Wiśniewski w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Michał Wiśniewski i Samanta Trojan w Chicago

Michał Wiśniewski i Samanta Trojan w Chicago

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×