Viola Kołakowska odleciała na IG: „LGBT to sekta!”. Apeluje do gejów i lesbijek o… Śmiać się czy płakać?

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska po raz kolejny wywołuje zamieszanie w sieci. Tym razem obiektem jej medialnego ataku stało się LGBT. Zbulwersowana gwiazda apeluje do gejów i lesbijek. Czego się domaga?

Viola Kołakowska zyskała popularność w połowie lat 90., gdy zadebiutowała jako modelka. W tamtym czasie prezentowała kolekcje Teresy Rosati i Hexeline. Niedługo po tym jednak postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Kinomani mogą kojarzyć ją z takich produkcji, jak EgoiściDzień Świra. Wystąpiła również w spektaklu Temida jest kobietą, czyli historie zapożyczone od Guy De Maupassanta Teatru Telewizji.

Od kilku miesięcy gwiazda robi karierę w mediach społecznościowych. Komentuje bieżące wydarzenia w Polsce. Nie oszczędza nikogo. Przez długi czas poruszała tematy związane z pandemią koronawirusa, jednak tym razem zmieniła obiekt swoich ataków.

Viola Kołakowska apeluje do osób LGBT

Na początku pandemii była partnerka Tomasza Karolaka powielała w sieci teorie zaprzeczające istnieniu koronawirusa. Twierdziła wówczas, że COVID-19 jest wymysłem mediów oraz spiskiem, którego celem jest wypowiedzenie wojny przeciwko ludziom. Skomentowała nawet nasz wywiad z Krystyną Jandą, w którym nie brakowało obelg pod adresem aktorki.

Ależ Pani Krystyno, to jest tak, że przeciwciała giną, gdy mamy mało sprawnych komórek mózgowych. Proponuje więc najpierw zbadać głowę, wtedy też dowiemy się, jaka jest przyczyna tak dużego poziomu nietolerancji, dyskryminacji, niechęci, braku empatii, histerii, a wręcz po prostu głupoty… – napisała Kołakowska.

Wówczas wspomniała również o tolerancji, której z pewnością zabrakło jej w czwartkowe popołudnie. Gwiazda social mediów udostępniła na Instastory krótki wpis skierowany do osób LGBT. Środowisko to nazwała sektą, która w jej ocenie ma negatywny wpływ na dzieci.

LGBT TO SEKTA! ZOSTAWCIE NASZE DZIECI W SPOKOJU DRANIE!

Nie można wykluczyć, że wpis Kołakowskiej jest odpowiedzią na działania Fundacji Kai Godek, która kilka tygodni temu wysłała do posłów symbolicznego misia oraz list, w którym opisała ofiary homolobby. Kobieta sugeruje, że wśród par homoseksualnych nie brakuje przypadków pedofilii, a wspomniany pluszak ma symbolizować ich ofiarę.

Treść listu jest poważna. Opisujemy, jak zboczeńcy znęcają się nad dziećmi i wykorzystują je seksualnie – wyjaśniła Godek.

Tylko czekać, aż wpis Violi wywoła prawdziwą burzę w mediach.


Wpis Violi Kołakowskiej na Instagramie

Wpis Violi Kołakowskiej na Instagramie

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×